Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Nowoczesne osiedle Poznań


Zależy Ci na własnym mieszkaniu w centrum miasta, ale jednocześnie cenisz sobie bezpieczeństwo i prywatność? Fama Jeżyce to nowoczesne osiedle w Poznaniu, na którym znajdziesz swoje wymarzone lokum! Jako ceniony deweloper z Poznania oferujemy szeroki wybór mieszkań o wysokim standardzie i atrakcyjnym układzie, które zostały zaprojektowane tak, aby spełniać różne potrzeby przyszłych mieszkańców.

Nowe mieszkania na Jeżycach w Poznaniu to idealne miejsce dla osób, które cenią zarówno prywatność, jak i podwyższony standard wykończenia.

Prywatność w centrum miasta — nowoczesne osiedle w Poznaniu

Jeśli zależy Ci na wygodzie mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie chcesz mieć swój prywatny azyl, to mieszkania w Poznaniu znajdujące się na kameralnym, nowoczesnym osiedlu to strzał w dziesiątkę. Doskonały dostęp do centrum miasta, zielone tereny sprzyjające rekreacji i wypoczynkowi, przytulne mieszkania o wysokim standardzie — wszystko to w ramach inwestycji Fama Jeżyce. Na nowoczesnym osiedlu w Poznaniu czekają na ciebie atrakcyjnie zaaranżowane części wspólne, sąsiedzki klimat, punkt ładowania samochodów elektrycznych i prywatność oraz bezpieczeństwo. W inwestycji czekają na Ciebie mieszkania:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Poznaj nowoczesne osiedle w Poznaniu od cenionego dewelopera Monday Development - odkryj uroki mieszkania na poznańskich Jeżycach!