Logo Fama

Nowoczesne osiedle Poznań

Zależy Ci na własnym mieszkaniu w centrum miasta, ale jednocześnie cenisz sobie bezpieczeństwo i prywatność? Fama Jeżyce to nowoczesne osiedle w Poznaniu, na którym znajdziesz swoje wymarzone lokum! Jako ceniony deweloper z Poznania oferujemy szeroki wybór mieszkań o wysokim standardzie i atrakcyjnym układzie, które zostały zaprojektowane tak, aby spełniać różne potrzeby przyszłych mieszkańców. Wiemy, że najwięcej komfortu i bezpieczeństwa dają mieszkania na nowoczesnym osiedlu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalną inwestycję w Poznaniu!

Nowe mieszkania na Jeżycach w Poznaniu to idealne miejsce dla osób, które cenią zarówno prywatność, jak i podwyższony standard wykończenia. Dla tych, którzy chcą stworzyć swój azyl zarówno wewnątrz mieszkania, jak i poprzez jego otoczenie. Chronione osiedle to właśnie taka przestrzeń – spokojna i monitorowana.

Prywatność w centrum miasta — nowoczesne osiedle w Poznaniu

Jeśli zależy Ci na wygodzie mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie chcesz mieć swój prywatny azyl, to mieszkania w Poznaniu znajdujące się na kameralnym, nowoczesnym osiedlu będą strzałem w dziesiątkę. Doskonały dostęp do centrum miasta, zielone tereny sprzyjające rekreacji i wypoczynkowi, przytulne mieszkania o wysokim standardzie — wszystko to w ramach inwestycji Fama Jeżyce. Na nowoczesnym osiedlu w Poznaniu czekają na ciebie atrakcyjnie zaaranżowane części wspólne, sąsiedzki klimat, punkt ładowania samochodów elektrycznych i prywatność oraz bezpieczeństwo. Nasze mieszkania na osiedlu chronionym w Poznaniu to lokale:

  • jedno-, dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem, loggią lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Poznaj nowe i nowoczesne osiedle w Poznaniu od cenionego dewelopera Monday Development - odkryj uroki mieszkania na poznańskich Jeżycach!

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowe, mieszkania blisko centrum, mieszkania od dewelopera, mieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.