Mieszkania z ogrodem Poznań

Marzy Ci się własny ogród, a jednocześnie chcesz mieszkać w sercu miasta?

Mieszkania z ogrodem Poznań to miejsce dla Ciebie!

Poznaj osiedle Fama Jeżyce, czyli mieszkania blisko zieleni w Poznaniu – mieście, w którym dużo się dzieje, ale jednocześnie możesz stworzyć swój azyl. Osiedle Fama zapewni Ci wszystko, co potrzebne – oprócz prywatnego ogrodu, będziesz mieć łatwy dostęp do restauracji i lokali usługowo-handlowych.

Prywatna oaza, czyli mieszkania z ogródkiem Poznań

Nie możesz się już doczekać tego, żeby witać poranki kawą we własnym ogrodzie? Mieszkania z ogrodem, zlokalizowane w centrum Poznania, to przede wszystkim ogromny komfort. Z jednej strony pozwalają być blisko tętniącego życiem miasta: knajpek, obiektów kultury, usług, punktów handlowych, miejsc pracy i szkół. Dzięki położeniu na Jeżycach zapewniają swobodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Z drugiej strony stanowią jednak oazę, dają możliwość odpoczynku wśród zieleni bez konieczności organizowania wyjazdu za miasto. W ciepłe dni ogród może być wspaniałym przedłużeniem salonu, a co za tym idzie, cała rodzina może spędzać wspólnie czas na świeżym powietrzu. Osiedle Fama zostało też zaprojektowane pod kątem budowania relacji z sąsiadami – na dziedzińcu znajduje się kolorowy plac zabaw, siedziska, ławki oraz drewniane leżaki.

Mieszkanie z ogródkiem Poznań to mieszkanie dla każdego, przystosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Potrzeby, jak wiadomo, mogą być całkiem różne. Dlatego, jako doświadczony deweloper z Poznania oferujemy nieruchomości:

  • 1,2,3,4 i 5-pokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem, loggią lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Fama Jeżyce to osiedle łączące mieszkańców ceniących wygodę codziennego życia. Skontaktuj się z nami, by lepiej poznać czekające na właścicieli mieszkania w Poznaniu i wybierz swoje wymarzone M.

Sprawdź też: kawalerki, małe mieszkania i duże mieszkania, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania i mieszkania deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na sprzedaż, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, mieszkania dwupokojowe, mieszkania jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnią, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, mieszkania stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.