Logo Fama

Mieszkania z ogrodem Poznań

Marzy Ci się własny ogród, a jednocześnie chcesz mieszkać w sercu miasta?

Mieszkania z ogrodem Poznań to miejsce dla Ciebie!

Poznaj osiedle Fama Jeżyce, czyli mieszkania blisko zieleni w Poznaniu – mieście, w którym dużo się dzieje, ale jednocześnie możesz stworzyć swój azyl. Osiedle Fama zapewni Ci wszystko, co potrzebne – oprócz prywatnego ogrodu, będziesz mieć łatwy dostęp do restauracji i lokali usługowo-handlowych.

Prywatna oaza, czyli mieszkania z ogródkiem Poznań

Nie możesz się już doczekać tego, żeby witać poranki kawą we własnym ogrodzie? Mieszkania z ogrodem, zlokalizowane w centrum Poznania, to przede wszystkim ogromny komfort. Z jednej strony pozwalają być blisko tętniącego życiem miasta: knajpek, obiektów kultury, usług, punktów handlowych, miejsc pracy i szkół. Dzięki położeniu na Jeżycach zapewniają swobodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Z drugiej strony stanowią jednak oazę, dają możliwość odpoczynku wśród zieleni bez konieczności organizowania wyjazdu za miasto. W ciepłe dni ogród może być wspaniałym przedłużeniem salonu, a co za tym idzie, cała rodzina może spędzać wspólnie czas na świeżym powietrzu. Osiedle Fama zostało też zaprojektowane pod kątem budowania relacji z sąsiadami – na dziedzińcu znajduje się kolorowy plac zabaw, siedziska, ławki oraz drewniane leżaki.

Mieszkanie z ogródkiem Poznań to mieszkanie dla każdego, przystosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Potrzeby, jak wiadomo, mogą być całkiem różne. Dlatego, jako doświadczony deweloper z Poznania oferujemy nieruchomości:

  • 1,2,3,4 i 5-pokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem, loggią lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Fama Jeżyce to osiedle łączące mieszkańców ceniących wygodę codziennego życia. Skontaktuj się z nami, by lepiej poznać czekające na właścicieli mieszkania w Poznaniu i wybierz swoje wymarzone M.

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.