Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania z ogrodem


Marzy Ci się własny ogród, a jednocześnie chcesz mieszkać w sercu miasta? 

Mieszkania z ogrodem na poznańskich Jeżycach to miejsce dla Ciebie. 

Poznaj osiedle Fama Jeżyce, osiedle, które zapewni Ci wszystko, co najpotrzebniejsze, własny ogród, zieleń tuż przy bloku, do tego knajpki, lokale usługowe oraz handlowe.

A zatem - gotowi, by witać poranki kawą we własnym ogrodzie?

Mieszkanie z ogrodem, prywatna oaza

Mieszkania z ogrodem, zlokalizowane w centrum Poznania, to przede wszystkim ogromny komfort. Z jednej strony pozwalają być blisko tętniącego życiem miasta: knajpek, obiektów kultury, usług, handlu, miejsc pracy, szkół, zapewniają możliwość swobodnej komunikacji z pozostałymi częściami miasta, a z drugiej stanowią oazę, dają możliwość odpoczynku wśród zieleni bez konieczności organizowania wyjazdu za miasto. W ciepłe dni ogród stanowić może wspaniałe przedłużenie salonu, a co za tym idzie, daje całej rodzinie możliwość spędzania wspólnie czasu na świeżym powetrzu. Mieszkanie z ogródkiem to mieszkanie dla każdego, przystosowane do jego indywidualnych potrzeb.

A dobrze wiemy, że te mogą być całkiem różne. Dlatego, jako doświadczony deweloper z Poznania oferujemy nieruchomości:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Fama Jeżyce to osiedle łączące mieszkańców ceniących wygodę codziennego życia. Skontaktuj się z nami, by lepiej poznać czekające na właścicieli mieszkania w Poznaniu i wybierz swoje wymarzone M.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: duże mieszkaniakomfortowenowoczesne mieszkaniamieszkania blisko zielenimieszkania na jeżycach, mieszkania dla singlimieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla parmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe3-pokojowedwupokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania pod klucz.