Logo Fama

Mieszkania trzypokojowe Poznań


Mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu, znajdujące się w dogodnej i atrakcyjnej okolicy, która będzie oferować połacie zieleni, place i skwery do wypoczynku oraz dogodny dojazd? To wszystko znajdziesz na nowo powstającym osiedlu Fama Jeżyce! Zadbaliśmy o to, aby każde oferowane przez nas mieszkanie trzypokojowe miało funkcjonalny układ, przygotowany pod dowolne aranżacje! Idealnie nada się ono dla rodzin z dziećmi, młodych i starszych małżeństw, jak i dla singli. Jako profesjonaliści, działający na rynku deweloperskim już ponad 15 lat, zadbaliśmy o to, aby design budynków zawierał elementy architektury nowoczesnej, jak i międzywojennej (zaokrąglenie narożników oraz balkonów).

Park Sołacki, rynek Jeżycki z sezonowymi warzywami i owocami, liczne instytucje kultury – mieszkania 3-pokojowe dostępne w ramach inwestycji Fama Jeżyce w Poznaniu są doskonale zlokalizowane. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz osób, które dopiero planują powiększyć rodzinę. Mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji w Poznaniu sprawdzi się również jako nieruchomość inwestycyjna.

Dlaczego warto kupić mieszkanie trzypokojowe od dewelopera

W ramach inwestycji Fama Jeżyce są dostępne mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż – znajdują się w najciekawszej dzielnicy Poznania, dzięki której poznasz uroki życia blisko centrum. To doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi, ale też poszukiwaczy wrażeń kulinarnych, estetycznych i kulturalnych. Wybieraj spośród szerokiej oferty mieszkań 3-pokojowych, jaką przygotowaliśmy i wybierz nieruchomość, która najlepiej wpisuje się w potrzeby Twojej rodziny. Dzięki temu zyskasz:

  • funkcjonalny układ pomieszczeń, który ułatwi Ci aranżację całego mieszkania w Poznaniu – dokładnie w takim stylu, jaki podoba Ci się najbardziej,
  • swobodny dostęp nie tylko do najważniejszych punktów usługowych, ale również przyjemności takich jak cenione przez foodiesów kawiarnie i restauracje,
  • więcej czasu, dzięki dobrej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Poznania,
  • bliskość placów zabaw, skwerów, Parku Sołackiego i Starego Zoo, a więc idealną przestrzeń do wypoczynku.

To wszystko stanie się Twoją codziennością, jeśli kupisz mieszkanie trzypokojowe na nowo powstającym osiedlu Fama Jeżyce w Poznaniu. Tworzymy przestronne wnętrza, w których każdy odnajdzie swoją prywatną przestrzeń. Jako deweloper z Poznania działający na rynku już ponad 15 lat, zadbaliśmy o to, aby design budynków zawierał elementy architektury nowoczesnej, jak i międzywojennej (zaokrąglenie narożników oraz balkonów). To idealne miejsce na mieszkania dla rodzin.

Mieszkania 3-pokojowe Poznań – poznaj udogodnienia na osiedlu Fama Jeżyce

Z myślą o mieszkańcach zaprojektowaliśmy również całoroczną zieleń oraz nowe drogi, które ułatwią Ci dojazd do osiedla, jak i poruszanie się po jego terenie. Nowo powstała ulica Stanisława Barańczaka łączy się z ulicą Kościelną i tym samym stanowi główny wjazd. Osoby, które zdecydują się na zakup trzypokojowego mieszkania na Jeżycach w Poznaniu, mogą wybierać między różnymi metrażami, których powierzchnia waha się między 50 m² a 70 m². Jest więc w czym wybierać! Do podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości przybliży Cię również atrakcyjna cena, jak i bliskość do centrum, przystanków tramwajowych oraz autobusowych.

Sprawdź, jakie mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu są jeszcze dostępne na sprzedaż. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Sprawdź też pozostałe mieszkania na poznańskich Jeżycach: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowe, mieszkania blisko centrum, mieszkania od dewelopera, mieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.