Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania trzypokojowe Poznań


Mieszkania 3-pokojowe w Poznaniu, znajdujące się w dogodnej i atrakcyjnej okolicy, która będzie oferować połacie zieleni, place i skwery do wypoczynku oraz dogodny dojazd? To wszystko znajdziesz na nowo powstającym osiedlu Fama Jeżyce! Zadbaliśmy o to, aby każde oferowane przez nas mieszkanie trzypokojowe miało funkcjonalny układ, przygotowany pod dowolne aranżacje! Idealnie nada się ono dla rodzin z dziećmi, młodych i starszych małżeństw, jak i dla singli. Jako profesjonaliści, działający na rynku deweloperskim już ponad 15 lat, zadbaliśmy o to, aby design budynków zawierał elementy architektury nowoczesnej, jak i międzywojennej (zaokrąglenie narożników oraz balkonów).

Udogodnienia na osiedlu Fama Jeżyce

Z myślą o mieszkańcach zaprojektowaliśmy również całoroczną zieleń oraz nowe drogi, ułatwiające dojazd do osiedla. Ulica, która w niedalekiej przyszłości powstanie, będzie się łączyć z ul. Kościelną i tym samym stanowić będzie główny wjazd. Osoby, które zdecydują się na zakup trzypokojowych mieszkań na Jeżycach w Poznaniu, wybierać mogą między różnymi metrażami, których powierzchnia waha się między 50m² a 70m². Jest więc w czym wybierać! Do podjęcia decyzji o zakupie nieruchomości może przekonać klientów również atrakcyjna cena, jak i bliskość do centrum, przystanków tramwajowych oraz autobusowych. Zainwestuj w swoją przyszłość i komfort już dziś! 

Sprawdź też: duże mieszkaniakomfortowenowoczesne mieszkania i deweloperskiemieszkania pod inwestycjęmieszkania z rynku pierwotnegomieszkania blisko zielenimieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania w stanie surowymmieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla parmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowedwupokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.