Logo Fama

Mieszkania w stanie surowym


Chcesz sam wykończyć swoje nowe lokum, jednak dobrze wiesz, jak dużo pracy trzeba włożyć w mieszkanie w stanie surowym? Postaw więc na mieszkania z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zaaranżować lokal w pełni po swojemu, ale bez marnowania czasu na montaż instalacji czy tynkowanie ścian. 

W mieszkaniu deweloperskim możesz od razu rozpocząć prace wykończeniowe, na co nie pozwala mieszkanie w stanie surowym - wybierz optymalne rozwiązanie i zamieszkaj w Poznaniu tak, jak zawsze marzyłeś.

Mieszkanie w stanie surowym, czyli jakie?

Mieszkanie w stanie surowym to lokal, w którym nie wykonano posadzek, nie poprowadzono instalacji np. elektrycznej, czy nie otynkowano ścian i sufitów. Zatem od momentu odbioru mieszkania do chwili wprowadzenia się, w tym przypadku, minie sporo czasu. Jeśli chcesz urządzić się szybciej, wybierz oferowane przez dewelopera z Poznania Monday Development mieszkania na Poznańskich Jeżycach - gotowe do wykończenia, nowoczesne i funkcjonalne.

Mieszkanie na poznańskich Jeżycach, mieszkanie dla Ciebie

Mieszkania w Poznaniu na Jeżycach, wznoszone w ramach inwestycji Fama Jeżyce, to lokale, które przyciągają różnorodnością i komfortem. Możesz wybierać pośród różnych metraży, różnej liczby pokoi i różnych rozkładów pomieszczeń, niezmiennie zyskując dostęp do balkonu, tarasu lub ogródka, podziemnej hali garażowej, sprzyjającej odpoczynkowi zieleni, obiektów handlowych czy usługowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singlimieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.