Mieszkania w stanie surowym Poznań

Chcesz sam wykończyć swoje nowe lokum, jednak dobrze wiesz, jak dużo pracy trzeba włożyć w mieszkanie w stanie surowym? Postaw więc na mieszkania z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zaaranżować lokal w pełni po swojemu, ale bez marnowania czasu na montaż instalacji czy tynkowanie ścian. 

W mieszkaniu w stanie deweloperskim możesz od razu rozpocząć prace wykończeniowe, na co nie pozwala mieszkanie w stanie surowym - wybierz optymalne rozwiązanie i zamieszkaj w Poznaniu tak, jak zawsze marzyłeś.

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań

Mieszkanie w stanie surowym to lokal, w którym nie wykonano posadzek, nie poprowadzono instalacji np. elektrycznej, czy nie otynkowano ścian i sufitów. Zatem od momentu odbioru mieszkania do chwili wprowadzenia się, w tym przypadku, minie sporo czasu. Jeśli chcesz urządzić się szybciej, wybierz oferowane przez dewelopera z Poznania Monday Development mieszkania na Poznańskich Jeżycach - gotowe do wykończenia, nowoczesne i funkcjonalne.

Mieszkanie na poznańskich Jeżycach, mieszkanie dla Ciebie

Mieszkania w Poznaniu na Jeżycach, wznoszone w ramach inwestycji Fama Jeżyce, to lokale, które przyciągają różnorodnością i komfortem. Możesz wybierać pośród różnych metraży, różnej liczby pokoi i różnych rozkładów pomieszczeń, niezmiennie zyskując dostęp do balkonu, tarasu lub ogródka, podziemnej hali garażowej, sprzyjającej odpoczynkowi zieleni, obiektów handlowych czy usługowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mieszkania w stanie deweloperskim? Skontaktuj się z nami!

 

Sprawdź też: kawalerki, małe mieszkania i duże mieszkania, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania i mieszkania deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na sprzedaż, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, mieszkania dwupokojowe, mieszkania jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnią, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, mieszkania stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.