Logo Fama

Mieszkania w stanie surowym Poznań

Chcesz sam wykończyć swoje nowe lokum, jednak dobrze wiesz, jak dużo pracy trzeba włożyć w mieszkanie w stanie surowym? Postaw więc na mieszkania z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zaaranżować lokal w pełni po swojemu, ale bez marnowania czasu na montaż instalacji czy tynkowanie ścian. 

W mieszkaniu deweloperskim możesz od razu rozpocząć prace wykończeniowe, na co nie pozwala mieszkanie w stanie surowym - wybierz optymalne rozwiązanie i zamieszkaj w Poznaniu tak, jak zawsze marzyłeś.

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań

Mieszkanie w stanie surowym to lokal, w którym nie wykonano posadzek, nie poprowadzono instalacji np. elektrycznej, czy nie otynkowano ścian i sufitów. Zatem od momentu odbioru mieszkania do chwili wprowadzenia się, w tym przypadku, minie sporo czasu. Jeśli chcesz urządzić się szybciej, wybierz oferowane przez dewelopera z Poznania Monday Development mieszkania na Poznańskich Jeżycach - gotowe do wykończenia, nowoczesne i funkcjonalne.

Mieszkanie na poznańskich Jeżycach, mieszkanie dla Ciebie

Mieszkania w Poznaniu na Jeżycach, wznoszone w ramach inwestycji Fama Jeżyce, to lokale, które przyciągają różnorodnością i komfortem. Możesz wybierać pośród różnych metraży, różnej liczby pokoi i różnych rozkładów pomieszczeń, niezmiennie zyskując dostęp do balkonu, tarasu lub ogródka, podziemnej hali garażowej, sprzyjającej odpoczynkowi zieleni, obiektów handlowych czy usługowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat mieszkania w stanie deweloperskim Poznań? Skontaktuj się z nami!

 

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.