Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania w stanie surowym


Chcesz sam wykończyć swoje nowe lokum, jednak dobrze wiesz, jak dużo pracy trzeba włożyć w mieszkanie w stanie surowym? Postaw więc na mieszkania z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim. To rozwiązanie, które pozwoli Ci zaaranżować lokal w pełni po swojemu, ale bez marnowania czasu na montaż instalacji czy tynkowanie ścian. 

W mieszkaniu deweloperskim możesz od razu rozpocząć prace wykończeniowe, na co nie pozwala mieszkanie w stanie surowym - wybierz optymalne rozwiązanie i zamieszkaj w Poznaniu tak, jak zawsze marzyłeś.

Mieszkanie w stanie surowym, czyli jakie?

Mieszkanie w stanie surowym to lokal, w którym nie wykonano posadzek, nie poprowadzono instalacji np. elektrycznej, czy nie otynkowano ścian i sufitów. Zatem od momentu odbioru mieszkania do chwili wprowadzenia się, w tym przypadku, minie sporo czasu. Jeśli chcesz urządzić się szybciej, wybierz oferowane przez dewelopera z Poznania Monday Development mieszkania na Poznańskich Jeżycach - gotowe do wykończenia, nowoczesne i funkcjonalne.

Mieszkanie na poznańskich Jeżycach, mieszkanie dla Ciebie

Mieszkania w Poznaniu na Jeżycach, wznoszone w ramach inwestycji Fama Jeżyce, to lokale, które przyciągają różnorodnością i komfortem. Możesz wybierać pośród różnych metraży, różnej liczby pokoi i różnych rozkładów pomieszczeń, niezmiennie zyskując dostęp do balkonu, tarasu lub ogródka, podziemnej hali garażowej, sprzyjającej odpoczynkowi zieleni, obiektów handlowych czy usługowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerkiduże mieszkaniadeweloperskiemieszkania pod inwestycjęmieszkania z rynku pierwotnegomieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentówmieszkania dla singlimieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla parmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe3-pokojowedwupokojowejednopokojowemieszkania blisko centrummieszkania od dewelopera.