Mieszkania pod inwestycję Poznań

Fama Jeżyce

to nowoczesne osiedle, które wpisuje się w miejską tkankę kolorowych Jeżyc – znajdziesz tu mieszkania inwestycyjne o wysokim standardzie. Dzięki temu ulokujesz kapitał w bezpieczny sposób, zwiększając tym samym szansę na regularne zyski. Dlaczego? Osiedle Fama Jeżyce znajduje się w korzystnej lokalizacji zarówno z punktu widzenia rodzin z dziećmi, jak i osób starszych, studentów, czy singli. Tym samym kupisz mieszkanie pod inwestycję dla dowolnej grupy docelowej, zapewniając doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami Poznania.

Mieszkanie pod inwestycje Poznań

Ulokuj swój kapitał w bezpieczny sposób i ciesz się pewnymi zyskami ze względu na atrakcyjną lokalizację i wysoki standard samego osiedla. Skorzystaj też z usługi wykończenia pod klucz. Dzięki temu mieszkanie pod wynajem będzie gotowe na szybkie przyjęcie nowych najemców, a Ty zaoszczędzisz czas na remoncie czy wyposażeniu lokalu.

Inwestycje mieszkaniowe Poznań

Oferta obejmuje mieszkania inwestycyjne w Poznaniu o zróżnicowanym metrażu oraz liczbie pokoi. Funkcjonalne układy pomieszczeń zapewnią Ci zainteresowanie potencjalnych najemców, a bliskość różnych atrakcji przyciągną poszukiwaczy kulinarnych i wizualnych wrażeń. Dzięki temu Twoja inwestycja w mieszkanie pod wynajem będzie miała jeszcze większą szansę na powodzenie.

Pewny sposób
na zysk!

Inwestycja w mieszkanie pod wynajem musi być przemyślana. Na Famie znajdziesz mieszkanie pod inwestycję o dużym potencjale, na który składają się między innymi:

  • atrakcyjna architektura osiedla umiejętnie połączona ze strefami rekreacyjnymi;
  • lokalizacja – to mieszkania w Poznaniu doskonale skomunikowane z każdą z dzielnic miasta, co zapewnia swobodę przemieszczania się, a także łatwy dostęp do wielu kawiarni, restauracji oraz obiektów kultury;
  • stan deweloperski, który daje Ci szerokie możliwości aranżacji, zgodnie z preferencjami przyszłych najemców. Funkcjonalne i atrakcyjnie urządzone mieszkanie doskonale sprawdzi się jako inwestycja.

Polecane mieszkania

Mieszkanie E1/1
Budynek E1
Układ dostepny na piętrze:
0
1
2
3
4
5
6
7
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia:
71.90 m2
Osiedle Fama Jeżyce
Mieszkanie E1/32
Budynek E1
Układ dostepny na piętrze:
0
1
2
3
4
5
6
7
Liczba pokoi:
1
Powierzchnia:
35.62 m2
Osiedle Fama Jeżyce
Mieszkanie E1/35
Budynek E1
Układ dostepny na piętrze:
0
1
2
3
4
5
6
7
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia:
72.19 m2
Osiedle Fama Jeżyce

Mieszkania inwestycyjne Poznań – w samym sercu miasta

Zastanawiasz się, gdzie aktualnie znajdują się najlepsze nieruchomości inwestycyjne w Poznaniu? Jeżyce to dzielnica, która przeżywa drugą młodość – dzisiaj na parterach stuletnich secesyjnych kamienic znajdują się najpopularniejsze kawiarnie w mieście. Stały się kulinarną mekką Poznania, dzięki czemu są doskonałym miejscem na inwestycję w mieszkanie pod wynajem. Twoi najemcy z pewnością docenią bliskość Parku Sołackiego, rynku Jeżyckiego pełnego sezonowych warzyw i owoców, kina Rialto, czy Teatru Nowego. Sprawdź nowe inwestycje mieszkaniowe Poznań!

Sprawdź też: kawalerki, małe mieszkania i duże mieszkania, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania i mieszkania deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na sprzedaż, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, mieszkania dwupokojowe, mieszkania jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnią, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, mieszkania stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.