Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania pięciopokojowe Poznań

Mówią, że mieszkania 5-pokojowe w pobliżu centrum Poznania to wygoda dla każdej rodziny – z pewnością docenisz bliskość instytucji publicznych, kulturalnych i punktów usługowych. Na Jeżycach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, a jako deweloper z Poznania zagwarantujemy Ci funkcjonalny układ pomieszczeń oraz szereg rozwiązań stworzonych z myślą o komforcie mieszkańców.

Nasze mieszkania 5-pokojowe charakteryzuje wysoki standard wykonania oraz dostęp do oryginalnych części wspólnych – inwestycja Fama Jeżyce w Poznaniu jest dopracowana w każdym detalu.

Mieszkania pięciopokojowe w wydaniu premium

Wyobraź sobie życie w centrum Poznania – wszędzie jest blisko, nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach, a co najważniejsze możesz poświęcić wolne chwile na realizację swoich pasji. Mieszkania pięciopokojowe, które oferujemy, to nieruchomości o powierzchni do 118 m², która zapewnia wszystkim domownikom maksymalny komfort. Wysoki standard w połączeniu z życiem w centrum kultowej dzielnicy, jaką są Jeżyce, to gwarancja szczęścia z mieszkania w Poznaniu.

Oferujemy mieszkania 5-pokojowe w Poznaniu o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń, dzięki czemu bez problemu znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Każdy lokal posiada balkon, taras lub ogródek, co umożliwia relaks w centrum miasta. Mieszkania pięciopokojowe w Poznaniu to rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, oryginalne rozwiązania w częściach wspólnych i zadbaną przestrzeń w okolicach budynku.