Logo Fama

Mieszkania pięciopokojowe Poznań

Mówią, że mieszkania 5-pokojowe w pobliżu centrum Poznania to wygoda dla każdej rodziny – z pewnością docenisz bliskość instytucji publicznych, kulturalnych i punktów usługowych. Na Jeżycach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, a jako deweloper z Poznania zagwarantujemy Ci funkcjonalny układ pomieszczeń oraz szereg rozwiązań stworzonych z myślą o komforcie mieszkańców.

Nasze mieszkania 5-pokojowe charakteryzuje wysoki standard wykonania oraz dostęp do oryginalnych części wspólnych – inwestycja Fama Jeżyce w Poznaniu jest dopracowana w każdym detalu.

Mieszkania pięciopokojowe w wydaniu premium

Wyobraź sobie życie w centrum Poznania – wszędzie jest blisko, nie tracisz czasu na dojazdy i stanie w korkach, a co najważniejsze możesz poświęcić wolne chwile na realizację swoich pasji. Mieszkania pięciopokojowe, które oferujemy, to nieruchomości o powierzchni do 118 m², która zapewnia wszystkim domownikom maksymalny komfort. Wysoki standard w połączeniu z życiem w centrum kultowej dzielnicy, jaką są Jeżyce, to gwarancja szczęścia z mieszkania w Poznaniu.

Oferujemy mieszkania 5-pokojowe w Poznaniu o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń, dzięki czemu bez problemu znajdziesz swoje miejsce na ziemi. Każdy lokal posiada balkon, taras lub ogródek, co umożliwia relaks w centrum miasta. Mieszkania pięciopokojowe w Poznaniu to rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, oryginalne rozwiązania w częściach wspólnych i zadbaną przestrzeń w okolicach budynku.

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.