Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania kompaktowe


Poszła fama, że są niewielkie, przytulne i funkcjonalne - poznaj mieszkania kompaktowe i zamieszkaj w Poznaniu w swoim wymarzonym M. Metraż mieszkań na osiedlu Fama Jeżyce rozpoczyna się już od 31 m². I choć może wydawać się to niewiele, to funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia, że mieszkania są w pełni komfortowe w codziennym użytkowaniu, zapewniają tak potrzebną każdemu przestrzeń, a także możliwość swobodnej, niemal dowolnej aranżacji. Sprawdź mieszkania kompaktowe od Monday Development i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by mieszkać po swojemu.

Mieszkania kompaktowe - wygoda w każdym aspekcie

Mieszkanie kompaktowe to przede wszystkim mieszkanie, w którym funkcjonalne rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby mieszkańców. Doskonale sprawdzają się dla singli i par - szczególnie dla tych, którzy wszystko lubią mieć blisko, niekoniecznie tylko w mieszkaniu. Inwestycja Fama Jeżyce to bliskość centrum, zieleni, usług, handlu, klimatycznych knajpek, dobra komunikacja z resztą miasta i pełne swoistego uroku otoczenie. Mieszkania kompaktowe, jakie czekają na Ciebie w Poznaniu to lokale:

  • z aneksem kuchennym
  • z balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mieszkaniach kompaktowych na Jeżycach? Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie idealne mieszkanie.

 

Sprawdź też: mieszkania komfortowenowoczesneblisko zielenimieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania dla singlimieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla parmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe3-pokojowedwupokojowejednopokojowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.