Logo Fama

Mieszkania kompaktowe


Poszła fama, że są niewielkie, przytulne i funkcjonalne - poznaj mieszkania kompaktowe i zamieszkaj w Poznaniu w swoim wymarzonym M. Metraż mieszkań na osiedlu Fama Jeżyce rozpoczyna się już od 31 m². I choć może wydawać się to niewiele, to funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia, że mieszkania są w pełni komfortowe w codziennym użytkowaniu, zapewniają tak potrzebną każdemu przestrzeń, a także możliwość swobodnej, niemal dowolnej aranżacji. Sprawdź mieszkania kompaktowe od Monday Development i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by mieszkać po swojemu.

Mieszkania kompaktowe - wygoda w każdym aspekcie

Mieszkanie kompaktowe to przede wszystkim mieszkanie, w którym funkcjonalne rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby mieszkańców. Doskonale sprawdzają się dla singli i par - szczególnie dla tych, którzy wszystko lubią mieć blisko, niekoniecznie tylko w mieszkaniu. Inwestycja Fama Jeżyce to bliskość centrum, zieleni, usług, handlu, klimatycznych knajpek, dobra komunikacja z resztą miasta i pełne swoistego uroku otoczenie. Mieszkania kompaktowe, jakie czekają na Ciebie w Poznaniu to lokale:

  • z aneksem kuchennym
  • z balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mieszkaniach kompaktowych na Jeżycach? Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie idealne mieszkanie.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.