Logo Fama

Mieszkania kompaktowe Poznań

Poszła fama, że są niewielkie, przytulne i funkcjonalne - poznaj mieszkania kompaktowe i zamieszkaj w Poznaniu w swoim wymarzonym M. Metraż mieszkań na osiedlu Fama Jeżyce rozpoczyna się już od 31 m². I choć może wydawać się to niewiele, to funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia, że mieszkania są w pełni komfortowe w codziennym użytkowaniu, zapewniają tak potrzebną każdemu przestrzeń, a także możliwość swobodnej, niemal dowolnej aranżacji. Sprawdź mieszkania kompaktowe Poznań od Monday Development i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, by mieszkać po swojemu.

Mieszkania kompaktowe Poznań - wygoda w każdym aspekcie

Mieszkanie kompaktowe to przede wszystkim mieszkanie, w którym funkcjonalne rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby mieszkańców. Doskonale sprawdzają się dla singli i par - szczególnie dla tych, którzy wszystko lubią mieć blisko, niekoniecznie tylko w mieszkaniu. Inwestycja Fama Jeżyce to bliskość centrum, zieleni, usług, handlu, klimatycznych knajpek, dobra komunikacja z resztą miasta i pełne swoistego uroku otoczenie. Mieszkania kompaktowe, jakie czekają na Ciebie w Poznaniu to lokale:

  • z aneksem kuchennym
  • z balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Chcesz dowiedzieć się więcej o mieszkaniach kompaktowych na Jeżycach? Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie idealne kompaktowe mieszkanie Poznań.

 

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.