Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania dwupokojowe Poznań

Dostępne w naszej ofercie mieszkania dwupokojowe w Poznaniu na Jeżycach to przyszłościowa inwestycja! Zadbaliśmy o to, aby ich układ był funkcjonalny i przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających lokatorów. Do dyspozycji klientów oddajemy lokale o różnych powierzchniach, które wahają się między 44m² a 50m². Jako profesjonalny deweloper, działający na rynku już ponad 15 lat, zadbaliśmy o tereny ogólnodostępne, które wzbogacone zostaną o całoroczną zieleń, szeroki deptak wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce, place oraz skwery przeznaczone do wypoczynku i rekreacji. Z myślą o nowych lokatorach powstanie również nowa droga wjazdowa. Łączyć się będzie ona z ul. Kościelną oraz docelowo z ul. Janickiego.

Nowoczesna architektura i dogodna lokalizacja 

Oferowane przez nas mieszkania dwupokojowe na Jeżycach będą wchodzić w skład nowoczesnego budownictwa, wzbogaconego charakterystycznymi elementami architektury międzywojennej (zaokrąglonymi narożnikami oraz balkonami). Zainwestuj w swoją przyszłość i wygodę już dziś! Osiedle Fama Jeżyce to przede wszystkim dogodna lokalizacja. Znajduje się ono blisko centrum oraz komunikacji miejskiej. To również bogata infrastruktura miejska: sklepy, kawiarnie oraz niedaleko położony Park Sołacki, do którego jest zaledwie 10 minut drogi spacerem. Nie czekaj i już dzisiaj zarezerwuj swoje wymarzone dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu!  

 

Sprawdź też: komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowejednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.