Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania dwupokojowe Poznań

 

Dostępne w naszej ofercie mieszkania dwupokojowe w Poznaniu na Jeżycach to przyszłościowa inwestycja! Zadbaliśmy o to, aby ich układ był funkcjonalny i przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających lokatorów.

Do dyspozycji klientów oddajemy lokale o różnych powierzchniach, które wahają się między 44m² a 50m².

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej architekturze i dogodnej lokalizacji

Oferowane przez nas mieszkania dwupokojowe na Jeżycach będą wchodzić w skład nowoczesnego budownictwa, wzbogaconego charakterystycznymi elementami architektury międzywojennej (zaokrąglonymi narożnikami oraz balkonami). Zainwestuj w swoją przyszłość i wygodę już dziś! Osiedle Fama Jeżyce to przede wszystkim dogodna lokalizacja. Znajduje się ono blisko centrum oraz komunikacji miejskiej. To również bogata infrastruktura miejska: sklepy, kawiarnie oraz niedaleko położony Park Sołacki, do którego jest zaledwie 10 minut drogi spacerem. Nie czekaj i już dzisiaj zarezerwuj swoje wymarzone dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu!  

 

Sprawdź też: komfortowenowoczesne mieszkania i deweloperskiemieszkania pod inwestycjęmieszkania z rynku pierwotnegomieszkania blisko zielenimieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentówmieszkania dla singlimieszkania w stanie surowymmieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla parmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe3-pokojowejednopokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.