Logo Fama

Mieszkania dwupokojowe Poznań

 

Dostępne w naszej ofercie mieszkania dwupokojowe w Poznaniu na Jeżycach to przyszłościowa inwestycja! Zadbaliśmy o to, aby ich układ był funkcjonalny i przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających lokatorów.

Do dyspozycji klientów oddajemy lokale o różnych powierzchniach, które wahają się między 44m² a 50m².

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej architekturze i dogodnej lokalizacji

Oferowane przez nas mieszkania dwupokojowe na Jeżycach będą wchodzić w skład nowoczesnego budownictwa, wzbogaconego charakterystycznymi elementami architektury międzywojennej (zaokrąglonymi narożnikami oraz balkonami). Zainwestuj w swoją przyszłość i wygodę już dziś! Osiedle Fama Jeżyce to przede wszystkim dogodna lokalizacja. Znajduje się ono blisko centrum oraz komunikacji miejskiej. To również bogata infrastruktura miejska: sklepy, kawiarnie oraz niedaleko położony Park Sołacki, do którego jest zaledwie 10 minut drogi spacerem. Nie czekaj i już dzisiaj zarezerwuj swoje wymarzone dwupokojowe mieszkanie w Poznaniu!  

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.