Logo Fama

Mieszkania od dewelopera

Jakie jest Twoje wymarzone M? Decydując się na wybór mieszkania od dewelopera, zamieszkasz w Poznaniu dokładnie tak, jak chcesz. I to w wyjątkowym miejscu. Osiedle Fama Jeżyce to nowoczesna inwestycja, w której znajdziesz swoje wyśnione mieszkanie i urządzisz je tak, by czuć się jak w domu. Poznaj mieszkania na poznańskich Jeżycach, jakie oferuje deweloper Monday Development i postaw na komfort codziennego życia.

Mieszkania od dewelopera – które z nich urządzisz po swojemu?

Nowe mieszkania od dewelopera, zlokalizowane w sercu Poznania, zostały zaprojektowane tak, aby były w pełni funkcjonalne – w każdym aspekcie. Przemyślany rozkład pomieszczeń zapewnia duże możliwości aranżacyjne. Stawiasz na minimalizm, surowość, a może chcesz stworzyć przytulny, eklektyczny azyl? W swoim nowym mieszkaniu prosto od dewelopera urządzisz taką przestrzeń, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom i stylowi życia. Nowe mieszkania w Poznaniu, które na Ciebie czekają to lokale:

  • 1,2,3,4 i 5-pokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem, loggią lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Jako doświadczony deweloper z Poznania przygotowaliśmy różne warianty mieszkań, aby każdy mógł wybrać idealną przestrzeń i stworzyć w niej prawdziwą oazę. Na swobodę i komfort codzienności wpływa też otoczenie. Twoje mieszkanie będzie położone blisko parków. Kolejnym atutem jest rozległy dziedziniec, kolorowy plac zabaw i dostępność punktów handlowo-usługowych. Projekt sprzyja budowaniu relacji sąsiedzkich, więc jeśli marzysz o tworzeniu więzi z innymi lokatorami Famy, wszystko przed Tobą!

Chcesz poznać lepiej mieszkania z rynku pierwotnego w Poznaniu, przygotowane przez dewelopera Monday Development?

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i rozpocznij nowy rozdział w życiu!

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.