Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania od dewelopera


Jakie jest Twoje wymarzone M? Decydując się na wybór mieszkania od dewelopera, zamieszkasz w Poznaniu dokładnie tak, jak zawsze chciałeś. I to w wyjątkowym miejscu. Osiedle Fama Jeżyce to nowoczesna inwestycja, w której znajdziesz prawdziwie swoje wyśnione mieszkanie i urządzisz je tak, by czuć się "jak w domu". Poznaj mieszkania na poznańskich Jeżycach, jakie oferuje deweloper Monday Development i postaw na optymalny komfort codziennego życia.

Mieszkania od dewelopera - które z nich urządzisz po swojemu?

Nowe mieszkania od dewelopera, zlokalizowane w sercu Poznania, zostały zaprojektowane tak, aby były w pełni funkcjonalne - w każdym aspekcie. Przemyślany rozkład pomieszczeń zapewnia duże możliwości aranżacyjne. Stawiasz na minimalizm, surowość, a może chcesz stworzyć przytulny azyl? W swoim nowym mieszkaniu, prosto od dewelopera, urządzisz taką przestrzeń, która w pełni będzie odpowiadać Twoim potrzebom i preferencjom. Nowe mieszkania w Poznaniu, które na Ciebie czekają to lokale:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Jako doświadczony deweloper z Poznania przygotowaliśmy różne warianty mieszkań. Tak, by Twoje mieszkanie od dewelopera, było tym idealnym.

Chcesz poznać lepiej mieszkania, jakie przygotował deweloper Monday Development w Poznaniu? Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

 

Sprawdź też: kawalerkiduże mieszkaniakomfortowenowoczesne mieszkaniamieszkania dla seniorówmieszkania pod inwestycjęmieszkania z rynku pierwotnegomieszkania blisko zielenimieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentówmieszkania dla singlimieszkania w stanie surowymmieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla parmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe3-pokojowedwupokojowejednopokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania pod klucz.