Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania dla seniorów


Mieszkania dla seniorów to mieszkania, w których każdy dzień pełen jest bezpieczeństwa, ciepła, wygody. Właśnie takie - nowoczesne, pełne udogodnień, komfortowe - mieszkania dla seniorów w Poznaniu dostępne są w inwestycji Fama Jeżyce. Jako doświadczony deweloper z Poznania Monday Development oferuje lokale, które spełniają wymagania osób w podeszłym wieku, czyniąc ich życie łatwiejszym. Poznaj mieszkania senioralne na Jeżycach.

Mieszkanie zaprojektowane z myślą o potrzebach seniora

Mieszkania dla seniorów w Poznaniu na osiedlu Fama Jeżyce to idealne miejsce na życie we własnym tempie. Inwestycja zapewnia swobodny dostęp do wielu wygód cenionych przez starsze osoby. Oferowane mieszkania dla seniorów między innymi:

  • posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń, co sprzyja wygodnemu poruszaniu się i dostosowaniu wnętrza do indywidualnych potrzeb,
  • znajdują się w nowoczesnych budynkach wyposażonych w windy,
  • zapewniają dostęp do podziemnej hali garażowej, co stanowi ogromne udogodnienie względem wygody i bezpieczeństwa w przypadku zmotoryzowanych osób w podeszłym wieku,
  • powstają w kompleksie, łączącym część mieszkalną i rekreacyjną - dziedziniec pozwala na odpoczynek na świeżym powietrzu tuż obok własnego M.

Mieszkania senioralne od Monday Development to lokale przytulne, umożliwiające swobodną komunikację z centrum miasta, pozwalające odetchnąć na łonie natury.

 

Sprawdź też inne mieszkania w Poznaniukomfortowemieszkania blisko zielenimieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania dla singlimieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla parmieszkania dla rodzindwupokojowejednopokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.