Logo Fama

Mieszkania dla seniorów


Mieszkania dla seniorów to mieszkania, w których każdy dzień pełen jest bezpieczeństwa, ciepła, wygody. Właśnie takie - nowoczesne, pełne udogodnień, komfortowe - mieszkania dla seniorów w Poznaniu dostępne są w inwestycji Fama Jeżyce. Jako doświadczony deweloper z Poznania Monday Development oferuje lokale, które spełniają wymagania osób w podeszłym wieku, czyniąc ich życie łatwiejszym. Poznaj mieszkania senioralne na Jeżycach.

Mieszkanie zaprojektowane z myślą o potrzebach seniora

Mieszkania dla seniorów w Poznaniu na osiedlu Fama Jeżyce to idealne miejsce na życie we własnym tempie. Inwestycja zapewnia swobodny dostęp do wielu wygód cenionych przez starsze osoby. Oferowane mieszkania dla seniorów między innymi:

  • posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń, co sprzyja wygodnemu poruszaniu się i dostosowaniu wnętrza do indywidualnych potrzeb,
  • znajdują się w nowoczesnych budynkach wyposażonych w windy,
  • zapewniają dostęp do podziemnej hali garażowej, co stanowi ogromne udogodnienie względem wygody i bezpieczeństwa w przypadku zmotoryzowanych osób w podeszłym wieku,
  • powstają w kompleksie, łączącym część mieszkalną i rekreacyjną - dziedziniec pozwala na odpoczynek na świeżym powietrzu tuż obok własnego M.

Mieszkania senioralne od Monday Development to lokale przytulne, umożliwiające swobodną komunikację z centrum miasta, pozwalające odetchnąć na łonie natury.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.