Mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań

Szukasz mieszkania ze schowkiem na rower, bo często z niego korzystasz, ale wolałbyś nie zostawiać roweru pod blokiem na dłużej? W ramach inwestycji Fama Jeżyce w Poznaniu mieszkańcy mogą korzystać z boksów rowerowych, co rozwiązuje kwestię parkowania jednośladu. To doskonała propozycja, jeśli chcesz mieć wszędzie blisko, na spotkania i do pracy dojeżdżasz rowerem, a dobra kawa i kawałek sernika w ulubionej kawiarni to Twój sposób na chwilę oddechu.

Mieszkanie ze schowkiem lokatorskim czy rowerownią

Mieszkania ze schowkiem lokatorskim i rowerownią ułatwiają przechowywanie rowerów w sposób bezpieczny. Dzięki temu nie traci się też miejsca w mieszkaniu. Dzięki inwestycji Fama Jeżyce w Poznaniu zyskasz miejsce do parkowania roweru. Przygotowaliśmy dla mieszkańców boksy rowerowe oraz stojaki przy budynkach. Na osiedlu będzie też czekać samoobsługowa stacja naprawy rowerów, który nie raz przyda się podczas niecodziennych sytuacji.

Kupno mieszkania ze schowkiem na rower na naszym osiedlu to idealne rozwiązanie, jeśli:

  • jeździsz do pracy rowerem,
  • często jeździsz na rowerowe wycieczki po mieście,
  • na większość spotkań ze znajomymi i przyjaciółmi docierasz rowerem,
  • chcesz mieć pewność, że Twój rower ma bezpieczne miejsce do zaparkowania,
  • nie chcesz w sezonie trzymać roweru w domu,
  • chcesz mieć wszędzie blisko – do pracy, kina, przyjaciół, szkoły, rodziny, lekarza, sklepu i wielu innych miejsc w Poznaniu.

Nowe mieszkania z miejscem na rower w centrum Poznania

Trenuj jazdę na rowerze po mieście, zahaczając o takie punkty jak Lody Tradycyjne, Rynek Jeżycki, czy Stare Zoo. Wybierz się na wycieczkę rowerową z rodziną do Parku Sołackiego i dalej. Kupno mieszkania w Poznaniu daje Ci pewność, że wszędzie będzie blisko, ponieważ to miasto kompaktowe.

Mieszkania w ramach inwestycji Fama Jeżyce mają wysoki standard wykończenia i znajdują się na bezpiecznym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Jako deweloper z Poznania świetnie znamy charakter dzielnicy, co pomogło nam zaprojektować ogólnodostępne i przyjazne mieszkańcom osiedle. To idealny wybór, jeśli szukasz mieszkania z dostępem do rowerowni. Poznań w ostatnich latach stał się miastem rowerzystów – zadbaliśmy o to, by boksy rowerowe były przestronne, łatwo dostępne i zapewniały rowerom maksymalne bezpieczeństwo.

Dlaczego warto mieszkać na Jeżycach

Od dłuższego czasu szukasz mieszkania ze skrytką lokatorską na rower? Inwestycja Fama Jeżyce proponuje rozwiązanie przyjazne wszystkim mieszkańcom, czyli boksy rowerowe. Mieszkanie tak blisko centrum miasta docenisz za możliwość realizowania swoich pasji bez konieczności długich dojazdów. Fama niesie, że na osiedlu będzie klimatycznie, w duchu dzielnicy – tak jak w pozostałych częściach Jeżyc.

Poznaj zalety mieszkania na poznańskich Jeżycach i kup wymarzone lokum. W ramach inwestycji oferujemy nieruchomości:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Korzystaj z atrakcji w centrum miasta, zrelaksuj się na spacerze w okolicznym parku i zamieszkaj po swojemu – sprawdź mieszkania z rowerownią w Poznaniu!

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.