Logo Fama

Mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań


Uwielbiasz przejażdżki rowerem po parku, ale męczy Cię przechowywanie go w mieszkaniu lub pozostawianie go pod blokiem? 

Mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią są odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Jako doświadczony deweloper z Poznania oferujemy nowe mieszkania w Poznaniu, znajdujące się na osiedlu w centrum miasta.

Nowe mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią w centrum Poznania

Trenuj jazdę na rowerze, podziwiając zielone tereny blisko Twojego domu lub wybierz się na wycieczkę rowerową z rodziną do pobliskiego parku. Mieszkania w ramach inwestycji Fama Jeżyce gwarantują wysoki standard wykończenia i znajdują się na bezpiecznym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Oferowane mieszkania z rowerownią i boksem rowerowym zostały zaprojektowane tak, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. Nie martw się o przechowanie roweru - boksy rowerowe i rowerownie są niezwykle przestronne, łatwo dostępne i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Poznaj zalety mieszkania na poznańskich Jeżycach i znajdź swoje wymarzone lokum. Jako ceniony deweloper z Poznania oferujemy nieruchomości:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Korzystaj z atrakcji w centrum miasta, zrelaksuj się na spacerze w okolicznym parku i zamieszkaj po swojemu — sprawdź mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią w Poznaniu!

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznańmieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.