Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań


Uwielbiasz przejażdżki rowerem po parku, ale męczy Cię przechowywanie go w mieszkaniu lub pozostawianie go pod blokiem? 

Mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią są odpowiedzią na Twoje potrzeby!

Jako doświadczony deweloper z Poznania oferujemy nowe mieszkania w Poznaniu, znajdujące się na osiedlu w centrum miasta.

Nowe mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią w centrum Poznania

Trenuj jazdę na rowerze, podziwiając zielone tereny blisko Twojego domu lub wybierz się na wycieczkę rowerową z rodziną do pobliskiego parku. Mieszkania w ramach inwestycji Fama Jeżyce gwarantują wysoki standard wykończenia i znajdują się na bezpiecznym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Oferowane mieszkania z rowerownią i boksem rowerowym zostały zaprojektowane tak, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów. Nie martw się o przechowanie roweru - boksy rowerowe i rowerownie są niezwykle przestronne, łatwo dostępne i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Poznaj zalety mieszkania na poznańskich Jeżycach i znajdź swoje wymarzone lokum. Jako ceniony deweloper z Poznania oferujemy nieruchomości:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Korzystaj z atrakcji w centrum miasta, zrelaksuj się na spacerze w okolicznym parku i zamieszkaj po swojemu — sprawdź mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią w Poznaniu!