Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Stylowe mieszkania Poznań

Stylowe mieszkania w Poznaniu znajdziesz na nowoczesnej inwestycji Fama Jeżyce. Powstające w świetnej lokalizacji w centrum miasta, wyróżniają się modnym designem. Ciekawe rozkłady, liczne udogodnienia oraz dopasowany do potrzeb mieszkańców projekt sprawiają, że to oryginalne osiedle już teraz staje się najmodniejszym miejscem do życia w stolicy Wielkopolski.

Jako ceniony deweloper w Poznaniu staramy się jak najlepiej spełnić oczekiwania mieszkańców. Zapoznaj się z naszą inwestycją i wybierz najlepsze mieszkania w Poznaniu

Stylowe mieszkania w Poznaniu – zamieszkaj na Jeżycach

Jeżyce to obecnie najmodniejsza dzielnica Poznania. Dzięki licznym, wyszukanym punktom gastronomicznym, lokalom usługowym, czy nowym mieszkańcom przeżywa obecnie swój renesans. Dlatego też Fama Jeżyce doskonale wpasowuje się w ich klimat. Stylowe mieszkania w budynkach naszej inwestycji dostępne są w różnych wariantach. Do wyboru masz:

  • od jednego do pięciu pokoi,
  • kuchnię lub aneks,
  • balkon, taras lub ogródek. 

Dodatkowo mieszkańcy będą mieć możliwość parkowania w podziemnej hali garażowej, a czas wolny spędzać na oryginalnie zaprojektowanym dziedzińcu. Z pewnością więc na Famie Jeżyce uda Ci się znaleźć modne mieszkanie, odpowiednie do Twoich potrzeb. Ich wysoki standard oraz nowoczesny design przekonają do siebie nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Zobacz!