Zastrzeżenia prawne

Zawartość serwisu www.famajezyce.pl, wliczając w to elementy tekstowe, graficzne i układ strony, jest własnością firmy Monday Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 116 oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każda osoba korzystająca z niniejszego serwisu zobowiązana jest do przestrzegania prawa autorskiego. Kopiowanie dozwolone jest jedynie do użytku osobistego i tylko w ilościach uzasadnionych tym użytkiem. W celach komercyjnych żadna część serwisu nie może bez uprzedniej pisemnej zgody Monday Development Sp. z o.o. być kopiowana, transmitowana elektronicznie lub w inny sposób modyfikowana, linkowana lub wykorzystywana.

Monday Development Sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy czy nieaktualne informacje bądź materiały. Monday Development Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie serwisu. Za powstanie ewentualnych szkód w wyniku tego użytkowania całkowitą odpowiedzialność ponosi użytkownik serwisu. Zamieszczone na niniejszej stronie internetowej opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i publikowane są w celach informacyjnych (Dz. U. nr 16 1964r., poz. 93 z późn. zmianami)..

Zamieszczone na niniejszej stronie internetowej opisy i wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i publikowane są w celach informacyjnych (Dz. U. nr 16 1964r., poz. 93 z późn. zmianami).