Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania dla rodzin

 

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swoich bliskich na co dzień. Wybierz mieszkanie dla rodziny, które zapewni Wam wszystko, czego potrzebujecie. Lokale przystosowane do różnorodnych potrzeb oferuje deweloper z Poznania Monday Development.

W inwestycji Fama Jeżyce dostępne są różne warianty mieszkań, niezmiennie zapewniających szereg udogodnień dla każdej rodziny.

Mieszkanie idealne dla Twojej rodziny

Jakie mieszkanie dla rodziny chcesz wybrać w Poznaniu? Przestronne, kilkupokojowe, czy może mniejsze, przytulne, ale wciąż zapewniające każdemu tak potrzebną przestrzeń? Nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach to idealne mieszkania dla rodzin wielodzietnych, ale i lokale wznoszone z myślą o preferencjach tych mniejszych rodzin, dla tych ceniących prywatną przestrzeń, a jednocześnie uwielbiających spędzać czas wspólnie.

W naszej ofercie czekają na Was:

  • lokale trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • mieszkania z aneksem lub z kuchnią,
  • z balkonem, tarasem lub ogródkiem,
  • mieszkania z parkingiem podziemnym,
  • mieszkania otoczone sprzyjającą rekreacji zielenią, zapewniające swobodny dostęp do handlu i usług, zlokalizowane w dzielnicy umożliwiającej sprawny dojazd do szkół, miejsc pracy czy pozostałych części miasta.

Poznaj naszą inwestycję - skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej i wybrać mieszkanie dla rodziny, w którym będziecie żyć w pełni po swojemu.

 

Sprawdź też: duże mieszkaniakomfortowenowoczesne mieszkania i deweloperskiemieszkania blisko zielenimieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania w stanie surowymmieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania 4-pokojowe3-pokojowedwupokojowejednopokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.