Mieszkania z aneksem kuchennym Poznań

Chcesz zamieszkać blisko centrum i interesuje Cię mieszkanie z aneksem kuchennymDeweloper w Poznaniu Monday Development ma coś specjalnie dla Ciebie. Osiedle, na którym znajdują się nowoczesne mieszkania jest zlokalizowane między ulicami Dąbrowskiego oraz Kościelną. Stąd jest blisko dosłownie wszędzie! Knajpki, sklepy, punkty usługowe - teraz nie musisz szukać daleko. Ponadto, osiedle wkrótce zapełni się barwnymi placami zabaw, siedziskami, ławkami i drewnianymi leżakami - idealne miejsce na wypoczynek i rekreację!

Wysoki standard mieszkań z aneksem kuchennym i miłe otoczenie

Mieszkania z aneksem kuchennym Poznań to świetny wybór. Tego typu rodzaj zabudowy staje się coraz bardziej popularny i nic dziwnego - jest to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Takie lokum wydaje się bardziej przestronne, ponieważ posiada otwartą przestrzeń. Oferujemy także mieszkania z kuchnią dla osób, które cenią sobie tradycyjny układ pomieszczeń. Do zamieszkania tutaj zachęcają wysoki standard oraz ciekawe otoczenie. Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów postaraliśmy się o różnorodność oferty mieszkań na Jeżycach w Poznaniu - posiadamy bardziej przestronne jak i kameralne opcje. Nasze propozycje to lokale z balkonem, tarasem lub ogródkiem. Pomyśl, która z nich najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli zdecydujesz się na zakup u nas, na pewno nie pożałujesz!

 

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.