Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Chcesz zamieszkać blisko centrum i interesuje Cię mieszkanie z aneksem kuchennym? Deweloper w Poznaniu Monday Development ma coś specjalnie dla Ciebie. Osiedle, na którym znajdują się nowoczesne mieszkania jest zlokalizowane między ulicami Dąbrowskiego oraz Kościelną. Stąd jest blisko dosłownie wszędzie! Knajpki, sklepy, punkty usługowe - teraz nie musisz szukać daleko. Ponadto, osiedle wkrótce zapełni się barwnymi placami zabaw, siedziskami, ławkami i drewnianymi leżakami - idealne miejsce na wypoczynek i rekreację!

Wysoki standard mieszkań i miłe otoczenie

Mieszkania z aneksem kuchennym w Poznaniu to świetny wybór. Tego typu rodzaj zabudowy staje się coraz bardziej popularny i nic dziwnego - jest to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie. Takie lokum wydaje się bardziej przestronne, ponieważ posiada otwartą przestrzeń. Oferujemy także mieszkania z kuchnią dla osób, które cenią sobie tradycyjny układ pomieszczeń. Do zamieszkania tutaj zachęcają wysoki standard oraz ciekawe otoczenie. Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów postaraliśmy się o różnorodność oferty mieszkań na Jeżycach w Poznaniu - posiadamy bardziej przestronne jak i kameralne opcje. Nasze propozycje to lokale z balkonem, tarasem lub ogródkiem. Pomyśl, która z nich najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli zdecydujesz się na zakup u nas, na pewno nie pożałujesz!

 

Sprawdź też: kawalerkikomfortowe, nowoczesne mieszkania, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singlimieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania pod klucz.