Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania z podziemnym parkingiem


Na poznańskich Jeżycach powstaje niezwykle klimatyczne osiedle. Jeżeli interesuje Cię mieszkanie z podziemnym parkingiem, tutaj z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Osiedle zlokalizowane jest między ulicami Dąbrowskiego i Kościelną. Powstaną tu drogi, skwery oraz deptak z miejscem na wypoczynek i rekreację. Jeżyce to dzielnica, znajdująca się blisko centrum, która tętni życiem -  znajdziemy tu wiele knajpek, kawiarenek czy punktów usługowych. Tutaj wszystko jest pod ręką!

Nasze mieszkania z parkingiem to świetny wybór

Poszukiwanie mieszkania w Poznaniu na Jeżycach z podziemnym parkingiem do łatwych nie należy. Dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego - oferujemy wysoki standard mieszkań i przytulne otoczenie. Posiadamy zróżnicowaną ofertę - nasze mieszkania w Poznaniu na Jeżycach mają różną liczbę pokoi, powierzchnię oraz ceny. Możesz dokonać zakupu kawalerki albo większego lokum dla rodziny - posiadamy także duże pięcioosobowe mieszkania. Chcesz mieć ogródek, taras, a może szukasz mieszkania z balkonem? Zastanów się i wybierz to, co będzie dla Ciebie najlepsze. Jako doświadczony deweloper w Poznaniu, zadbaliśmy o różnorodność oferty i wygodę przyszłych mieszkańców. Wybór odpowiedniego dla siebie mieszkania, to przecież nie lada wyzwanie - dlatego zrobiliśmy wszystko, żeby nasi klienci byli zadowoleni!

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerkiduże mieszkaniakomfortowenowoczesne mieszkania i deweloperskiemieszkania dla seniorówmieszkania pod inwestycjęmieszkania z rynku pierwotnegomieszkania blisko zielenimieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentówmieszkania dla singlimieszkania w stanie surowymmieszkania z aneksem kuchennymmieszkania dla parmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe3-pokojowedwupokojowejednopokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.