Logo Fama

Mieszkania z podziemnym parkingiem


Na poznańskich Jeżycach powstaje niezwykle klimatyczne osiedle. Jeżeli interesuje Cię mieszkanie z podziemnym parkingiem, tutaj z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Osiedle zlokalizowane jest między ulicami Dąbrowskiego i Kościelną. Powstaną tu drogi, skwery oraz deptak z miejscem na wypoczynek i rekreację. Jeżyce to dzielnica, znajdująca się blisko centrum, która tętni życiem -  znajdziemy tu wiele knajpek, kawiarenek czy punktów usługowych. Tutaj wszystko jest pod ręką!

Nasze mieszkania z parkingiem to świetny wybór

Poszukiwanie mieszkania w Poznaniu na Jeżycach z podziemnym parkingiem do łatwych nie należy. Dlatego stworzyliśmy coś wyjątkowego - oferujemy wysoki standard mieszkań i przytulne otoczenie. Posiadamy zróżnicowaną ofertę - nasze mieszkania w Poznaniu na Jeżycach mają różną liczbę pokoi, powierzchnię oraz ceny. Możesz dokonać zakupu kawalerki albo większego lokum dla rodziny - posiadamy także duże pięcioosobowe mieszkania. Chcesz mieć ogródek, taras, a może szukasz mieszkania z balkonem? Zastanów się i wybierz to, co będzie dla Ciebie najlepsze. Jako doświadczony deweloper w Poznaniu, zadbaliśmy o różnorodność oferty i wygodę przyszłych mieszkańców. Wybór odpowiedniego dla siebie mieszkania, to przecież nie lada wyzwanie - dlatego zrobiliśmy wszystko, żeby nasi klienci byli zadowoleni!

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennymmieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.