Mieszkania jednopokojowe Poznań

Oferowane przez nas mieszkanie jednopokojowe w Poznaniu na nowopowstającym osiedlu Fama Jeżyce, to sprawdzona inwestycja! Zaufaj doświadczonemu deweloperowi, już od 18 lat działającemu na rynku. Z myślą o funkcjonalności lokali, zadbaliśmy o dogodny układ pomieszczeń, pozwalający na oryginalne i ciekawe aranżacje. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy różnymi metrażami, wahajacymi się między 31m² a 35m². Lokale te znajdować się będą w budynkach o nowoczesnym designie, z elementami architektury międzywojennej, odznaczającej się zaokrągleniami na narożnikach oraz balkonach.

Mieszkania jednopokojowe na zielonym i zacisznym osiedlu

Zadbaliśmy też o to, aby to kameralne osiedle w Poznaniu na Jeżycach obfitowało w całoroczną zieleń oraz liczne udogodnienia, takie jak:

  • szeroki deptak, który będzie się ciągnął wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce, 
  • plac zabaw dla dzieci,
  • skwery przeznaczone do wypoczynku i rekreacji. 

Powstanie również dodatkowa główna droga wjazdowa na osiedle (nowa ul. Nad Seganką), która łączyć się będzie z ul. Kościelną, a w późniejszym czasie docelowo z ul. Janickiego.

Kup mieszkanie jednopokojowe w atrakcyjnej okolicy

Do zakupu naszego mieszkania jednopokojowego przekonuje również atrakcyjna lokalizacja, z której w szybki i łatwy sposób można dostać się do centrum oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Liczne kawiarnie, sklepy oraz położony 10 minut drogi od osiedla Park Sołacki również przekonują do podjęcia decyzji o zakupie. Nie czekaj i zainwestuj w swoją przyszłość! 

 

Sprawdź też: kawalerki, małe mieszkania i duże mieszkania, komfortowe mieszkania, nowoczesne mieszkania i mieszkania deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na sprzedaż, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, mieszkania 3-pokojowe, mieszkania dwupokojowe, mieszkania jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnią, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, mieszkania stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.