Logo Fama

Mieszkania blisko zieleni

 

Wyobraź sobie, że mieszkasz w centrum miasta, a jednocześnie masz swobodny dostęp do zieleni. Wygląda dobrze? Poznaj mieszkania blisko zieleni na poznańskich Jeżycach. Fama Jeżyce to osiedle zaprojektowane z myślą o optymalnym komforcie mieszkańców - Twoje nowe M zapewni Ci bliskość niezbędnych usług, klimatycznych knajpek, lokalnych sklepów i upragnionej w mieście zieleni. Co powiesz na relaks na skwerze lub w Twoim własnym ogródku po dniu spędzonym w pracy?

Mieszkanie blisko zieleni - osiedle przy parku

Jeśli stawiasz na wygodę, jaką zapewnia miasto, mieszkania blisko zieleni w Poznaniu to coś dla Ciebie. To lokale otoczone terenami zielonymi, które sprzyjają wypoczynkowi i rekreacji, a jednocześnie lokale, które zapewniają bezpośredni dostęp do handlu, usług, kin, teatrów, czy znanego rynku Jeżyckiego oraz umożliwiają swobodną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Jako doświadczony deweloper z Poznania doskonale wiemy, jak różne są preferencje mieszkańców. Poszła fama, że na tym osiedlu każdy znajdzie coś dla siebie.

W inwestycji czekają na Ciebie mieszkania:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Twoje idealne miejsce w mieście

Chcesz lepiej poznać mieszkania w Poznaniu na osiedlu Fama Jeżyce? Skontaktuj się z nami i zamieszkaj na zielonym, nowoczesnym osiedlu.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnegomieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.