Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania blisko zieleni

 

Wyobraź sobie, że mieszkasz w centrum miasta, a jednocześnie masz swobodny dostęp do zieleni. Wygląda dobrze? Poznaj mieszkania blisko zieleni na poznańskich Jeżycach. Fama Jeżyce to osiedle zaprojektowane z myślą o optymalnym komforcie mieszkańców - Twoje nowe M zapewni Ci bliskość niezbędnych usług, klimatycznych knajpek, lokalnych sklepów i upragnionej w mieście zieleni. Co powiesz na relaks na skwerze lub w Twoim własnym ogródku po dniu spędzonym w pracy?

Mieszkanie blisko zieleni - osiedle przy parku

Jeśli stawiasz na wygodę, jaką zapewnia miasto, mieszkania blisko zieleni w Poznaniu to coś dla Ciebie. To lokale otoczone terenami zielonymi, które sprzyjają wypoczynkowi i rekreacji, a jednocześnie lokale, które zapewniają bezpośredni dostęp do handlu, usług, kin, teatrów, czy znanego rynku Jeżyckiego oraz umożliwiają swobodną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Jako doświadczony deweloper z Poznania doskonale wiemy, jak różne są preferencje mieszkańców. Poszła fama, że na tym osiedlu każdy znajdzie coś dla siebie.

W inwestycji czekają na Ciebie mieszkania:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Twoje idealne miejsce w mieście

Chcesz lepiej poznać mieszkania w Poznaniu na osiedlu Fama Jeżyce? Skontaktuj się z nami i zamieszkaj na zielonym, nowoczesnym osiedlu.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: komfortowenowoczesne mieszkaniamieszkania dla seniorówmieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentówmieszkania dla singlimieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla parmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe3-pokojowedwupokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.