Logo Fama

Mieszkania blisko zieleni Poznań

Wyobraź sobie, że mieszkasz w centrum miasta, a jednocześnie masz swobodny dostęp do zieleni. Wygląda dobrze? Poznaj mieszkania blisko zieleni na poznańskich Jeżycach. Fama Jeżyce to osiedle zaprojektowane z myślą o optymalnym komforcie mieszkańców - Twoje nowe M zapewni Ci bliskość niezbędnych usług, klimatycznych knajpek, lokalnych sklepów i upragnionej w mieście zieleni. Co powiesz na relaks na skwerze lub w Twoim własnym ogródku po dniu spędzonym w pracy?

Mieszkanie przy parku Poznań

Jeśli stawiasz na wygodę, jaką zapewnia miasto, mieszkania blisko zieleni Poznań to coś dla Ciebie. To lokale otoczone terenami zielonymi, które sprzyjają wypoczynkowi i rekreacji, a jednocześnie lokale, które zapewniają bezpośredni dostęp do handlu, usług, kin, teatrów, czy znanego rynku Jeżyckiego oraz umożliwiają swobodną komunikację z pozostałymi częściami miasta.

Jako doświadczony deweloper z Poznania doskonale wiemy, jak różne są preferencje mieszkańców. Poszła fama, że na tym osiedlu każdy znajdzie coś dla siebie.

W inwestycji czekają na Ciebie mieszkania:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Twoje idealne miejsce w mieście

Chcesz lepiej poznać mieszkania w Poznaniu na osiedlu Fama Jeżyce? Skontaktuj się z nami i zamieszkaj na zielonym, nowoczesnym osiedlu.

 

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.