Logo Fama

Nowe mieszkania Poznań Dąbrowskiego


Ulica Dąbrowskiego w Poznaniu oferuje niezwykle łatwy dostęp do popularnych oraz lubianych obiektów. Poznaj uroki mieszkania w centrum miasta i sprawdź nowe mieszkania przy ulicy Dąbrowskiego w Poznaniu w ramach inwestycji Fama Jeżyce. Korzystaj z dostępu do usług, handlu, restauracji i rozrywki oraz do parków i zielonych terenów.

Jako doświadczony deweloper z Poznania oferujemy nowe mieszkania w Poznaniu przy ulicy Dąbrowskiego, które gwarantują wysoki standard, komfort i wypoczynek.

Korzystaj z uroków miasta i wybierz mieszkania przy ulicy Dąbrowskiego

Osiedle Fama Jeżyce to miejsce, które dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz - własny ogródek lub taras, spokój, bezpieczeństwo a do tego szeroki wybór restauracji oraz lokali handlowo-usługowych. Nowoczesne mieszkania przy ulicy Dąbrowskiego gwarantują wysoki standard wykończenia i zostały zaprojektowane tak, aby spełnić różne potrzeby nowych lokatorów. W ramach inwestycji Fama Jeżyce oferujemy nieruchomości:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Fama Jeżyce to osiedle dla mieszkańców ceniących wygodę codziennego życia. Sprawdź nowe mieszkania przy ulicy Dąbrowskiego w Poznaniu i uczyń jedno z nich swoim domem!

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkanianowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.