Nowe mieszkania Poznań Centrum

Fama niesie, że dostępne są nowe mieszkania w Poznaniu – zlokalizowane w ścisłym centrum oraz w najmodniejszej dzielnicy miasta. Znajdziesz tu wszystko, za co mieszkańcy kochają Jeżyce, a więc lokalne sklepy, ulubiony warzywniak, bliskość najlepszych knajp i restauracji w Poznaniu oraz rozbudowaną infrastrukturę publiczną. Nowe mieszkania powstają w ramach inwestycji deweloperskiej Fama Jeżyce. Powstałe już budynki nawiązują do lokalnej zabudowy. Kolejne etapy również wyróżnią się ciekawą architekturą, a jednocześnie będą się wpisywać w jeżycki charakter.

Wysoki standard nowych mieszkań w centrum Poznania

Oferujemy nowe apartamenty w centrum Poznania – z pewnością docenisz bliskość punktów usługowych, wysoki standard wykonania oraz oryginalne części wspólne, które zachęcają do budowania relacji sąsiedzkich. Stawiamy na komfort przyszłych mieszkańców, dlatego możesz liczyć na:

  • podziemną halę garażową,
  • parking rowerowy oraz samoobsługową stację naprawy rowerów,
  • stację WiFi z dostępem do ładowarki,
  • oryginalnie zaprojektowane części wspólne,
  • funkcjonalny układ pomieszczeń,
  • nowe mieszkania w centrum Poznania z aneksem kuchennym lub kuchnią do wyboru.

Jako deweloper z Poznania z doświadczeniem w branży nieruchomości proponujemy oryginalne rozwiązania oraz nowe mieszkania w centrum dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. W Poznaniu serce miasta bije na Jeżycach, dlatego sprawdź nowe mieszkania, które stworzyliśmy z myślą o osobach ceniących wygodę. Zobacz, jak przyjazne mieszkańcom mogą być mieszkania w Poznaniu.

Nowe mieszkanie w centrum Poznania to nowe możliwości

Nie możesz się doczekać, kiedy wyprowadzisz się z poprzedniego mieszkania? Doskonale to rozumiemy – możliwość rozpoczęcia czegoś od nowa, urządzenia wnętrz dokładnie tak jak chcesz, to coś, na co warto czekać. Zastanawiasz się jednak, czy kupno mieszkania na poznańskich Jeżycach, to dobry pomysł? Zdecydowanie tak, jeśli:

  • chcesz być w centrum wydarzeń – mieć pod ręką instytucje kultury, ulubione kawiarnie i restauracje, a także parki takie jak Park Sołacki,
  • nie chcesz mieszkać gdziekolwiek – chcesz żyć w miejscu, które będzie Cię na co dzień inspirować,
  • szukasz nowego mieszkania w centrum Poznania, dzięki któremu ograniczysz jazdę samochodem, a częściej będziesz korzystać z roweru lub komunikacji miejskiej,
  • chcesz mieszkać na wygodnym osiedlu, które ma podziemną halę garażową, ciekawie zaprojektowane i funkcjonalne części wspólne, a nawet stację WiFi z ładowarką do telefonu komórkowego.

Fama Jeżyce to inwestycja, w której są dostępne nowe mieszkania na sprzedaż – w centrum Poznania, a więc dokładnie tam, gdzie na wyciągnięcie ręki masz wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Napisz do nas lub zadzwoń! Możesz też umówić się na spotkanie online z naszym Doradcą Handlowym, jeśli będzie to dla Ciebie wygodniejsze rozwiązanie. Zobacz nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu – które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.