Logo Fama

Nowe mieszkania w centrum Poznań


Fama niesie, że dostępne są nowe mieszkania w Poznaniu – zlokalizowane w ścisłym centrum oraz w najbardziej prestiżowej dzielnicy.

Znajdziesz tu wszystko, za co mieszkańcy kochają Jeżyce, a więc lokalne sklepy, ulubiony warzywniak, bliskość najlepszych knajp i restauracji w Poznaniu oraz rozbudowaną infrastrukturę publiczną. 

Nowe mieszkania w Poznaniu powstały w ramach nowej inwestycji deweloperskiej – znajdujący się w centrum budynek będzie nawiązywać do lokalnej zabudowy.

Wysoki standard nowych mieszkań w centrum Poznania

Oferujemy nowe apartamenty w centrum Poznania – z pewnością docenisz bliskość punktów usługowych, wysoki standard wykonania oraz oryginalne części wspólne, które zachęcają do budowania relacji sąsiedzkich. Stawiamy na komfort przyszłych mieszkańców, dlatego możesz liczyć na:

  • podziemną halę garażową,
  • parking rowerowy oraz samoobsługową stację naprawy rowerów,
  • stację WiFi z dostępem do ładowarki,
  • oryginalnie zaprojektowane części wspólne,
  • funkcjonalny układ pomieszczeń,
  • nowe mieszkania w centrum Poznania z aneksem kuchennym lub kuchnią do wyboru.

Jako deweloper z Poznania z doświadczeniem w branży nieruchomości proponujemy nieoczywiste rozwiązania oraz nowe mieszkania w centrum dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu. W Poznaniu serce miasta bije na Jeżycach, dlatego sprawdź nowe mieszkania, które powstały z myślą o osobach ceniących wygodę. Zobacz, jak przyjazne mieszkańcom mogą być mieszkania w Poznaniu.

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiemmieszkania z placem zabaw.