Mieszkania dla singli Poznań

Nowe mieszkania dla singli w Poznaniu? Z nami jest to możliwe! Wszystkim osobom, poszukującym dla siebie lokali w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji, polecamy zapoznać się z ofertą nowo powstającego osiedla Fama Jeżyce. Budynki inwestycji odznaczać się będą nowoczesnym designem, połączonym z elementami architektury międzywojennej, czyli zaokrągleniami na narożnikach oraz balkonach. Zadbamy również o teren zielony wokół budynków oraz o części wspólne. Lokatorzy, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania dla singli Poznań na Famie Jeżyce, będą mogli cieszyć się całoroczną roślinnością, licznymi skwerami z udogodnieniami służącymi do rekreacji oraz wypoczynku, jak i szerokim deptakiem, wiodącym wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce. Wszystko w klimacie naszych modnych Jeżyc!

Ułatwiony i szybki dojazd - mieszkania dla singli dobrze skomunikowane

Osoby zmotoryzowane również mogą być spokojne. Do tego kameralnego osiedla stworzona zostanie droga dojazdowa (nowa część ulicy Nad Seganką), która będzie łączyła się z ul. Kościelną, a w późniejszym czasie docelowo również z ul. Janickiego. Oferowana przez nas kawalerka w Poznaniu odznacza się dogodną lokalizacją także dla osób poruszających się pieszo lub korzystających z komunikacji miejskiej. Bezpośredni dostęp do ulicy Dąbrowskiego sprawia, żę szybko można się stąd dostać do ścisłego centrum miasta, Rynku Jeżyckiego, Teatru Nowego, jak i na MTP.

Mieszkanie dla singla w zielonej i atrakcyjnej okolicy

Od Parku Sołackiego dzielić mieszkańców będzie zaledwie 10-minutowy spacer. Lokalizacja mieszkań dla singli w samym sercu Jeżyc daje mnóstwo możliwości do korzystania z lokalnych restauracji, kawiarni, a także oryginalnych punktów usługowych. Dużym udogodnieniem są przystanki autobusowe oraz tramwajowe znajdujące się w bliskim sąsiedztwie inwestycji. Dzięki nim z łatwością można dotrzeć stąd w każdy punkt miasta.

 

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.