Logo Fama

Mieszkania dla singli Poznań

Nowe mieszkania dla singli w Poznaniu? Z nami jest to możliwe! Wszystkim osobom, poszukującym dla siebie lokali w dogodnej i atrakcyjnej lokalizacji, polecamy zapoznać się z ofertą nowo powstającego osiedla Fama Jeżyce. Budynki inwestycji odznaczać się będą nowoczesnym designem, połączonym z elementami architektury międzywojennej, czyli zaokrągleniami na narożnikach oraz balkonach. Zadbamy również o teren zielony wokół budynków oraz o części wspólne. Lokatorzy, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania dla singli w Poznaniu na Famie Jeżyce, będą mogli cieszyć się całoroczną roślinnością, licznymi skwerami z udogodnieniami służącymi do rekreacji oraz wypoczynku, jak i szerokim deptakiem, wiodącym wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce. Wszystko w klimacie naszych modnych Jeżyc!

Ułatwiony i szybki dojazd - mieszkania dla singli dobrze skomunikowane

Osoby zmotoryzowane również mogą być spokojne. Do tego kameralnego osiedla stworzona zostanie droga dojazdowa (nowa część ulicy Nad Seganką), która będzie łączyła się z ul. Kościelną, a w późniejszym czasie docelowo również z ul. Janickiego. Oferowana przez nas kawalerka w Poznaniu odznacza się dogodną lokalizacją także dla osób poruszających się pieszo lub korzystających z komunikacji miejskiej. Bezpośredni dostęp do ulicy Dąbrowskiego sprawia, żę szybko można się stąd dostać do ścisłego centrum miasta, Rynku Jeżyckiego, Teatru Nowego, jak i na MTP.

Mieszkanie dla singla w zielonej i atrakcyjnej okolicy

Od Parku Sołackiego dzielić mieszkańców będzie zaledwie 10-minutowy spacer. Lokalizacja mieszkań dla singli w samym sercu Jeżyc daje mnóstwo możliwości do korzystania z lokalnych restauracji, kawiarni, a także oryginalnych punktów usługowych. Dużym udogodnieniem są przystanki autobusowe oraz tramwajowe znajdujące się w bliskim sąsiedztwie inwestycji. Dzięki nim z łatwością można dotrzeć stąd w każdy punkt miasta.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.