Logo Fama

Mieszkania dla studentów

Nie musisz dłużej szukać mieszkania dla studentów w Poznaniu – mówią, że na osiedlu Fama Jeżyce są wyłącznie nieruchomości o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dzięki czemu każdy będzie miał zapewnioną prywatność. To także doskonały wybór ze względu na lokalizację. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zamieszkać w Poznaniu, na Jeżycach znajdziesz idealne mieszkanie dla studenta – blisko centrum miasta, dobrze skomunikowane ze wszystkimi uczelniami oraz z łatwym dostępem do rozrywki.

 

Nowe mieszkania dla studentów Poznań

Studia to wyjątkowy czas – nowoczesne mieszkania dla studentów na poznańskich Jeżycach pozwolą go spędzić w klimatycznym miejscu i w wyjątkowych okolicznościach. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem, jak i dla rodziców, którzy chcą zapewnić dzieciom dobre warunki mieszkalne. Na osiedlu Fama Jeżyce są dostępne mieszkania studenckie o różnym metrażu – od kawalerek dla osób ceniących spokój podczas nauki, aż po przestronne lokale pięciopokojowe.

Są to nieruchomości o przestronnych wnętrzach i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, co ułatwia aranżację. Osiedle, na którym znajdują się nowe mieszkania dla studentów, ma też szereg udogodnień dla mieszkańców, w tym boksy rowerowe. Studenci docenią też lokalizację – dzięki niej cały Poznań będzie dostępny na wyciągnięcie ręki.

Jakie mieszkanie dla studenta wybrać

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kawalerka dla studenta, czy kilkupokojowe mieszkanie do wynajęcia, warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Dzięki temu kupno nieruchomości będzie opłacalne także w dłuższej perspektywie. Oferowane przez dewelopera z Poznania – Monday Development – mieszkania dla studenta na sprzedaż stanowią kompleksową odpowiedź na ich potrzeby:

  • lokalizacja sprzyja sprawnej komunikacji zarówno z uczelniami wyższymi, jak i z galeriami handlowymi, obiektami kultury itp., a także zapewnia swobodny dostęp do wszelkiego rodzaju usług w zasięgu kilkuset metrów,
  • funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwala na elastyczne gospodarowanie przestrzenią i urządzenie mieszkania w Poznaniu zgodnie z preferencjami,
  • nowe mieszkanie w stanie deweloperskim studenci mogą urządzić od podstaw, dzięki czemu zyskają idealne warunki do komfortowej nauki i odpoczynku,
  • atrakcyjne najbliższe otoczenie umożliwia wypoczynek na świeżym powietrzu, m.in. w Parku Sołackim.

Mieszkania studenckie w Poznaniu pozwolą młodym ludziom poznać przyjemność życia blisko centrum miasta. Rodzice zyskają natomiast spokój, że ich dzieci mieszkają w świetnych warunkach – to duży komfort zwłaszcza gdy mowa o dużej odległości między domem rodzinnym a nowym mieszkaniem studenta.

Sprawdź też pozostałe mieszkania na poznańskich Jeżycach: kawalerki Poznań, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowe, mieszkania blisko centrum, mieszkania od dewelopera, mieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.