Logo Fama

Kawalerki Poznań

Atrakcyjna cenowo kawalerka w Poznaniu, znajdująca się na nowo powstającym osiedlu? Już dzisiaj zdecyduj się na przykuwające wzrok mieszkania i zainwestuj w swoją przyszłość! Sprzedawane przez nas lokale odznaczają się funkcjonalnymi pomieszczeniami, które tylko czekają na oryginalne aranżacje. Klienci mogą wybrać kawalerkę, której powierzchnia będzie odpowiadać ich aktualnym potrzebom. Koniecznie przejrzyj naszą ofertę i znajdź swoje wymarzone mieszkanie. Oferowane przez nas kawalerki w Poznaniu na Jeżycach to również nowoczesny design fasady budynków, wchodzących w skład nowego osiedla, która wzbogacona została o akcenty architektury międzywojennej (zaokrąglenia narożników). 

Nowa kawalerka na poznańskich Jeżycach w zielonej i atrakcyjnej okolicy

Jesteśmy profesjonalną firmą deweloperską, dlatego też zadbaliśmy o tereny przynależne do osiedla Fama Jeżyce, a wszystko po to, aby mieszkańcy nowych kawalerek mogli cieszyć się:

  • całoroczną i różnorodną zielenią, 
  • szerokim deptakiem, ciągnącym się wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce, 
  • placami oraz skwerami rekreacyjnymi,
  • nową drogą wjazdową na osiedle (nowa ul. Nad Seganką), która łączyć się będzie z ul. Kościelną oraz docelowo z ul. Janickiego. 

Kawalerka w Poznaniu na Jeżycach, na osiedlu Fama Jeżyce, to również bogata infrastruktura miejska. Osoby, które zdecydują się na jej zakup, szybko zawsze dostaną się na przystanek tramwajowy oraz autobusowy. Koło nowego osiedla blisko znajduje się również Park Sołacki, MTP, Rynek Jeżycki, Teatr Nowy, czy też Kino Rialto. 
 

Nowe kawalerki na Jeżycach w Poznaniu

Sprawdź też pozostałe mieszkania: małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.