Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Atrakcyjna cenowo kawalerka w Poznaniu, znajdująca się na nowo powstającym osiedlu? Już dzisiaj zdecyduj się na przykuwające wzrok mieszkania i zainwestuj w swoją przyszłość! Sprzedawane przez nas lokale odznaczają się funkcjonalnymi pomieszczeniami, które tylko czekają na oryginalne aranżacje. Klienci mogą wybrać kawalerkę, której powierzchnia będzie odpowiadać ich aktualnym potrzebom.  Koniecznie przejrzyj naszą ofertę i znajdź swoje wymarzone mieszkanie. Oferowane przez nas kawalerki w Poznaniu na Jeżycach to również nowoczesny design fasady budynków, wchodzących w skład nowego osiedla, która wzbogacona została o akcenty architektury międzywojennej (zaokrąglenia narożników). 

Zielona i atrakcyjna okolica 

Jesteśmy profesjonalną firmą deweloperską, dlatego też zadbaliśmy o tereny przynależne do osiedla Fama Jeżyce, a wszystko po to, aby mieszkańcy nowych kawalerek mogli cieszyć się:

  • całoroczną i różnorodną zielenią, 
  • szerokim deptakiem, ciągnącym się wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce, 
  • placami oraz skwerami rekreacyjnymi,
  • nową drogą wjazdową na osiedle (nowa ul. Nad Seganką), która łączyć się będzie z ul. Kościelną oraz docelowo z ul. Janickiego. 

Kawalerka w Poznaniu na Jeżycach, na osiedlu Fama Jeżyce, to również bogata infrastruktura miejska. Osoby, które zdecydują się na jej zakup, szybko zawsze dostaną się na przystanek tramwajowy oraz autobusowy. Koło nowego osiedla blisko znajduje się również Park Sołacki, MTP, Rynek Jeżycki, Teatr Nowy, czy też Kino Rialto.