Kawalerki Poznań

Kawalerka na sprzedaż Poznań

Atrakcyjna cenowo kawalerka Poznań, znajdująca się na nowo powstającym osiedlu? Już dzisiaj zdecyduj się na przykuwające wzrok mieszkania i zainwestuj w swoją przyszłość! Sprzedawane przez nas lokale odznaczają się funkcjonalnymi pomieszczeniami, które tylko czekają na oryginalne aranżacje. Klienci mogą wybrać kawalerkę, której powierzchnia będzie odpowiadać ich aktualnym potrzebom. Koniecznie przejrzyj naszą ofertę i znajdź swoje wymarzone mieszkanie. Oferowane przez nas kawalerki w Poznaniu na Jeżycach to również nowoczesny design fasady budynków, wchodzących w skład nowego osiedla, która wzbogacona została o akcenty architektury międzywojennej (zaokrąglenia narożników). 

Kawalerka Poznań Jeżyce

Jesteśmy profesjonalną firmą deweloperską, dlatego też zadbaliśmy o tereny przynależne do osiedla Fama Jeżyce, a wszystko po to, aby mieszkańcy nowych kawalerek mogli cieszyć się:

  • całoroczną i różnorodną zielenią, 
  • szerokim deptakiem, ciągnącym się wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce, 
  • placami oraz skwerami rekreacyjnymi,
  • nową drogą wjazdową na osiedle (nowa ul. Nad Seganką), która łączyć się będzie z ul. Kościelną oraz docelowo z ul. Janickiego. 

Kawalerka Poznań Jeżyce, na osiedlu Fama Jeżyce, to również bogata infrastruktura miejska. Osoby, które zdecydują się na jej zakup, szybko zawsze dostaną się na przystanek tramwajowy oraz autobusowy. Koło nowego osiedla blisko znajduje się również Park Sołacki, MTP, Rynek Jeżycki, Teatr Nowy, czy też Kino Rialto. 
 

Kawalerka Jeżyce i nie tylko

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.