Mieszkania Poznań Jeżyce

Mieszkania na sprzedaż Jeżyce

Każdemu, kto chce zakupić atrakcyjny pod względem lokalizacji lokal, oferujemy mieszkania w Poznaniu na Jeżycach! Składają się one na zespół budynków, tworzących osiedle o kwartałowej zabudowie oraz nowoczesnym designie z elementami nawiązującymi do architektury międzywojennej, odznaczającej się zaokrągleniami narożników oraz balkonów. Szeroki wachlarz typów mieszkań, które są oferowane na sprzedaż, od 1 do 4 pokoi, sprawia, że jest w czym wybierać! Jako profesjonalny deweloper, działający na rynku już od ponad 15 lat, zadbaliśmy również o oryginalnie zaprojektowaną przestrzeń wewnątrz osiedla, co jeszcze bardziej wpływa na jego atrakcyjność. Sprawdź nasze mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce!

Mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce

W niedalekiej przyszłości wszyscy lokatorzy będą mogli cieszyć się całoroczną zielenią, szerokim deptakiem wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce, placem zabaw oraz atrakcyjnymi skwerami, na których będą obecne udogodnienia sprzyjające odpoczynkowi. Wszystko to w klimacie znanych ze swego wyjątkowego charakteru Jeżyc!

Mieszkania Kościelna Poznań

Nowe mieszkania na Jeżycach to również nowa infrastruktura drogowa. Wjazd na osiedle odbywać się będzie poprzez nowo budowaną ul. Nad Seganką. Będzie się ona łączyła z ul. Kościelną, a docelowo również z ul. Janickiego, co będzie sporym ułatwieniem dla osób zmotoryzowanych. Nowe osiedle mieszkań Poznań Jeżyce niepodważalnie znajduje się również w bardzo dogodnej lokalizacji dla spacerowiczów oraz osób poruszających się komunikacją miejską! 

Nowe Jeżyce - dogodna lokalizacja i łatwy dojazd

Połączenie z ulicą Dąbrowskiego sprawia, że szybko można dostać się stąd do ścisłego centrum miasta, a także w łatwy sposób korzystać z bogatej infrastruktury okolicy jak Rynek Jeżycki, restauracje, kino czy teatr. Amatorów aktywności na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy fakt, iż do Parku Sołackiego dojść można w zaledwie 10 minut spacerem. Nie czekaj więc i zainwestuj w swoją przyszłość oraz komfort, który możemy zagwarantować wraz z naszymi mieszkaniami w Poznaniu na Jeżycach!
 

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.