Logo Fama

Mieszkania Poznań Jeżyce

Każdemu, kto chce zakupić atrakcyjny pod względem lokalizacji lokal, oferujemy mieszkania w Poznaniu na Jeżycach! Składają się one na zespół budynków, tworzących osiedle o kwartałowej zabudowie oraz nowoczesnym designie z elementami nawiązującymi do architektury międzywojennej, odznaczającej się zaokrągleniami narożników oraz balkonów. Szeroki wachlarz typów mieszkań, które są oferowane na sprzedaż, od 1 do 4 pokoi, sprawia, że jest w czym wybierać! Jako profesjonalny deweloper, działający na rynku już od ponad 15 lat, zadbaliśmy również o oryginalnie zaprojektowaną przestrzeń wewnątrz osiedla, co jeszcze bardziej wpływa na jego atrakcyjność.

Mieszkania na sprzedaż - Poznań Jeżyce

W niedalekiej przyszłości wszyscy lokatorzy będą mogli cieszyć się całoroczną zielenią, szerokim deptakiem wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce, placem zabaw oraz atrakcyjnymi skwerami, na których będą obecne udogodnienia sprzyjające odpoczynkowi. Wszystko to w klimacie znanych ze swego wyjątkowego charakteru Jeżyc!

Nowe Jeżyce - dogodna lokalizacja i łatwy dojazd

Nowe mieszkania na Jeżycach to również nowa infrastruktura drogowa. Wjazd na osiedle odbywać się będzie poprzez nowo budowaną ul. Nad Seganką. Będzie się ona łączyła z ul. Kościelną, a docelowo również z ul. Janickiego, co będzie sporym ułatwieniem dla osób zmotoryzowanych. Osiedle niepodważalnie znajduje się również w bardzo dogodnej lokalizacji dla spacerowiczów oraz osób poruszających się komunikacją miejską! Połączenie z ulicą Dąbrowskiego sprawia, że szybko można dostać się stąd do ścisłego centrum miasta, a także w łatwy sposób korzystać z bogatej infrastruktury okolicy jak Rynek Jeżycki, restauracje, kino czy teatr. Amatorów aktywności na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy fakt, iż do Parku Sołackiego dojść można w zaledwie 10 minut spacerem. Nie czekaj więc i zainwestuj w swoją przyszłość oraz komfort, który możemy zagwarantować wraz z naszymi mieszkaniami w Poznaniu na Jeżycach!
 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.