Mieszkania dla par Poznań

Marzy Wam się przytulna kawalerka, dwa przestronne pokoje czy nieograniczona przestrzeń w kilkupokojowym M? Poszła fama, że idealne mieszkanie dla pary znajdziecie w inwestycji dewelopera z Poznania, Monday Development.

Fama Jeżyce to osiedle, na którym na właścicieli czekają zarówno małe lokale, jak i te o większych metrażach, przystosowane do zróżnicowanych preferencji. Mieszkanie dla pary Poznań niejeden ma wymiar – sprawdźcie to sami!

Mieszkanie na miarę potrzeb każdej pary

Jedni twierdzą, że kawalerka dla pary to optymalne rozwiązanie. Inni powiedzą, że mieszkanie dwupokojowe dla pary to za mało. Dlatego prezentujemy szeroką ofertę, gdzie każdy znajdzie dokładnie takie cztery kąty, jakich szuka. Nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach to lokale zróżnicowane pod kątem metrażu, liczby pokoi oraz rozkładu pomieszczeń. Doskonale wiemy, że zarówno mieszkanie dla młodej pary, jak i dla pary z wieloletnim stażem musi być przede wszystkim komfortowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dajemy duży wybór - ostateczny głos należy do Was!

W naszej inwestycji znajdziecie mieszkania dla par Poznań:

  • dwu-, trzy-, cztero-, pięciopokojowe oraz kawalerki dla par Poznań,
  • mieszkania z aneksem lub z kuchnią,
  • lokale z balkonem, tarasem, loggią lub ogródkiem,
  • z podziemną halą garażową,
  • blisko natury, blisko handlu i usług, blisko centrum.

Takie rozwiązania sprawdzają się też jako mieszkania dla rodzin – jeśli w przyszłości Wasza rodzina się powiększy, nie będziecie musieli szukać nowego miejsca zamieszkania. Na dziedzińcu znajduje się ponadto kolorowy plac zabaw dla dzieci, a odległość od przedszkoli i szkół jest niewielka. Dotarcie do każdej innej części Poznania ułatwia rozbudowana sieć komunikacyjna.

Jakie mieszkanie dla pary w Poznaniu wybierzecie?

Skontaktujcie się z nami, by dowiedzieć się więcej, lepiej poznać inwestycję i zdecydować, które z dostępnych mieszkań, jest właśnie Waszym mieszkaniem z marzeń!

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.