Logo Fama

Portale społecznościowe
Portale społecznościowe
Portale społecznościowe

Mieszkania dla parMarzy Wam się przytulna kawalerka, dwa przestronne pokoje czy nieograniczona przestrzeń w kilkupokojowym M? Poszła fama, że idealne mieszkanie dla pary, znajdziecie w inwestycji dewelopera z Poznania Monday Development.

Fama Jeżyce to osiedle, na którym na właścicieli czekają różnorodne lokale, przystosowane do całkiem różnych preferencji. Sprawdźcie sami!

Mieszkanie na miarę potrzeb każdej pary

Jedni twierdzą, że kawalerka dla pary to optymalne rozwiązanie, inni znów powiedzą, że mieszkanie dwupokojowe dla pary to za mało. Dla nas najważniejsze jest to, co powiecie Wy. Nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach to lokale zróżnicowane pod kątem metrażu, liczby pokoi oraz rozkładu pomieszczeń. Doskonale wiemy, że mieszkanie dla młodej pary czy dla tej z wieloletnim stażem musi być przede wszystkim komfortowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb

W naszej inwestycji znajdziecie mieszkania dla par:

  • dwu-, trzy-, cztero-, pięciopokojowe oraz kawalerki,
  • mieszkania z aneksem lub z kuchnią,
  • lokale z balkonem, tarasem lub ogródkiem,
  • z podziemną halą garażową,
  • blisko natury, blisko handlu i usług, blisko centrum.

Jakie mieszkanie dla pary w Poznaniu wybierzecie? 

Skontaktujcie się z nami, by dowiedzieć się więcej, poznać lepiej inwestycję i zdecydować, które z dostępnych mieszkań, jest tym, którego szukacie.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerkiduże mieszkaniakomfortowenowoczesne mieszkania i deweloperskiemieszkania z rynku pierwotnegomieszkania blisko zielenimieszkania z ogrodemmieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentówmieszkania w stanie surowymmieszkania z aneksem kuchennymmieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla rodzinmieszkania 4-pokojowe3-pokojowedwupokojowejednopokojowemieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz.