Logo Fama

Mieszkania dla par

Marzy Wam się przytulna kawalerka, dwa przestronne pokoje czy nieograniczona przestrzeń w kilkupokojowym M? Poszła fama, że idealne mieszkanie dla pary znajdziecie w inwestycji dewelopera z Poznania, Monday Development.

Fama Jeżyce to osiedle, na którym na właścicieli czekają zarówno małe lokale, jak i te o większych metrażach, przystosowane do zróżnicowanych preferencji. Mieszkanie dla pary niejeden ma wymiar – sprawdźcie to sami!

Mieszkanie na miarę potrzeb każdej pary

Jedni twierdzą, że kawalerka dla pary to optymalne rozwiązanie. Inni powiedzą, że mieszkanie dwupokojowe dla pary to za mało. Dlatego prezentujemy szeroką ofertę, gdzie każdy znajdzie dokładnie takie cztery kąty, jakich szuka. Nowe mieszkania na poznańskich Jeżycach to lokale zróżnicowane pod kątem metrażu, liczby pokoi oraz rozkładu pomieszczeń. Doskonale wiemy, że zarówno mieszkanie dla młodej pary, jak i dla pary z wieloletnim stażem musi być przede wszystkim komfortowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dajemy duży wybór - ostateczny głos należy do Was!

W naszej inwestycji znajdziecie mieszkania dla par:

  • dwu-, trzy-, cztero-, pięciopokojowe oraz kawalerki,
  • mieszkania z aneksem lub z kuchnią,
  • lokale z balkonem, tarasem, loggią lub ogródkiem,
  • z podziemną halą garażową,
  • blisko natury, blisko handlu i usług, blisko centrum.

Takie rozwiązania sprawdzają się też jako mieszkania dla rodzin – jeśli w przyszłości Wasza rodzina się powiększy, nie będziecie musieli szukać nowego miejsca zamieszkania. Na dziedzińcu znajduje się ponadto kolorowy plac zabaw dla dzieci, a odległość od przedszkoli i szkół jest niewielka. Dotarcie do każdej innej części Poznania ułatwia rozbudowana sieć komunikacyjna.

Jakie mieszkanie dla pary w Poznaniu wybierzecie?

Skontaktujcie się z nami, by dowiedzieć się więcej, lepiej poznać inwestycję i zdecydować, które z dostępnych mieszkań, jest właśnie Waszym mieszkaniem z marzeń!

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiemmieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.