Logo Fama

Mieszkania blisko centrum


Zamieszkaj w sercu miasta - mieszkania w Poznaniu blisko centrum czekają na swoich właścicieli. Fama Jeżyce to inwestycja zaprojektowana z myślą o tym, by mieszkańcy mieli wszędzie blisko. 

Blisko centrum, blisko zieleni, blisko najpotrzebniejszych usług i obiektów handlowych, blisko klimatycznych knajpek, kin, teatrów. Odkryj nowe mieszkania blisko centrum Poznania, odnajdź swoje wymarzone miejsce do życia.

Mieszkania blisko centrum - mieszkania bliskie Tobie

Lubisz wszędzie mieć blisko? To lokalizacja idealna dla Ciebie. Mieszkania umiejscowione są blisko ścisłego centrum - na poznańskich Jeżycach. Budynki otoczone są zielenią, a na parterze zlokalizowane zostaną obiekty handlowo-usługowe. Tutaj wszystko masz niemal na wyciągnięcie ręki. Stąd szybko dostaniesz się w inne części miasta, w pobliżu zrobisz zakupy i zrelaksujesz się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w urokliwej kawiarni. Po czym wrócisz do swojego mieszkania - wymarzonego, wygodnego, bezpiecznego.

Przygotowaliśmy dla Ciebie mieszkania:

  • trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • z aneksem lub z kuchnią,
  • z ogródkiem, balkonem lub tarasem,
  • z podziemną halą garażową.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowych mieszkaniach blisko centrum Poznania? Skontaktuj się z nami, poznaj ofertę i wybierz swoje idealne, wymarzone M.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowe, mieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.