Logo Fama

Mieszkania deweloperskie Poznań


Nowe mieszkanie, Twoje wymarzone - takie, które w końcu urządzisz od podstaw w swoim ulubionym stylu. Wybierając mieszkania deweloperskie w Poznaniu, zyskujesz nieograniczone możliwości aranżacji. Przytulny azyl, wnętrza skandynawskie, a może industrialny styl? Tutaj (u)rządzisz Ty. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, jaki cechuje mieszkania oferowane przez poznańskiego dewelopera Monday Development, dodatkowo sprzyja stworzeniu aranżacji idealnej - nie tylko w kwestii estetyki, ale i użyteczności. Przekonaj się, że nie bez przyczyny fama niesie, że to mieszkania na poznańskich Jeżycach, w których każdy znajdzie prawdziwie swoją przestrzeń.

Mieszkania deweloperskie - Twoje wymarzone miejsce do życia

Możliwość stworzenia przestrzeni, z którą chcemy się identyfikować, która odzwierciedla nasz charakter i nasze pasje, to ogromny komfort. Zapewniamy go naszym nowym mieszkańcom, oferując mieszkania na sprzedaż w Poznaniu - to deweloperskie lokale zróżnicowane względem metrażu czy rozkładu pomieszczeń. Jako doświadczony deweloper z Poznania, doskonale wiemy, jak ważna jest możliwość wyboru i jak cenne są udogodnienia, które czynią życie wygodniejszym. Oferujemy mieszkania w stanie deweloperskim na poznańskich Jeżycach:

 • z dostępem do mediów, przygotowanymi pod wykończenie ścianami i podłogami, zamontowanymi oknami i drzwiami wejściowymi,
   
 • dwu-, trzy-, cztero-, pięciopokojowe oraz kawalerki,
   
 • z kuchnią lub z aneksem kuchennym,
   
 • mieszkania z balkonem lub tarasem,
   
 • z podziemną halą garażową.
   

Poznaj dostępne w Poznaniu mieszkania deweloperskie - blisko centrum, blisko natury, bliskie Tobie.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkaniamieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, mieszkania 4-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.