Mieszkania czteropokojowe Poznań


Dostępne w naszej rozbudowanej i różnorodnej ofercie mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu na Jeżycach, to idealna propozycja dla małżeństw oraz rodzin z dziećmi. Klienci mogą wybierać między różnymi układami lokali oraz ich metrażem, który waha się między 73 m² a 96 m². Jako profesjonalny deweloper, prosperujący już od ponad 15 lat na poznańskim rynku, zadbaliśmy o to, aby części wspólne osiedla były zaprojektowane ciekawie. Na osiedlu panować będzie ograniczony ruch samochodów, co wpłynie na bezpieczeństwo przechodniów oraz dzieci.
 

Lokatorzy, którzy zdecydują się na nasze mieszkanie czteropokojowe Poznań, będą mogli podziwiać całoroczne kompozycje roślin, korzystać z dziedzińców oraz skwerów służących do wypoczynku i rekreacji. Wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce będzie się ciągnął szeroki deptak, a dzieciom z pewnością przypadnie do gustu atrakcyjny plac zabaw.

Mieszkania 4-pokojowe Poznań

Fasady budynków, znajdujących się na tym osiedlu, będą odznaczać się nowoczesnym designem oraz akcentami architektury międzywojennej (zaokrągleniami balkonów oraz narożników budynków). Natomiast kwartałowy układ całego osiedla nawiązywać będzie do istniejącej zabudowy Jeżyc. Każde oferowane przez nas mieszkanie czteropokojowe w Poznaniu na Jeżycach to również dogodna lokalizacja, z której w szybki sposób można dostać się do centrum miasta. Od pięknego Parku Sołackiego dzielić mieszkańców będzie zaledwie 10-minutowy spacer. Bogactwo usług i infrastruktury, jakie oferuje okolica, z pewnością wpłynie na wygodę codziennego życia.

 

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.