Logo Fama

Mieszkania czteropokojowe Poznań


Dostępne w naszej rozbudowanej i różnorodnej ofercie mieszkania 4-pokojowe w Poznaniu na Jeżycach, to idealna propozycja dla małżeństw oraz rodzin z dziećmi. Klienci mogą wybierać między różnymi układami lokali oraz ich metrażem, który waha się między 73 m² a 96 m². Jako profesjonalny deweloper, prosperujący już od ponad 15 lat na poznańskim rynku, zadbaliśmy o to, aby części wspólne osiedla były zaprojektowane ciekawie. Na osiedlu panować będzie ograniczony ruch samochodów, co wpłynie na bezpieczeństwo przechodniów oraz dzieci.
 

Lokatorzy, którzy zdecydują się na nasze mieszkanie czteropokojowe, będą mogli podziwiać całoroczne kompozycje roślin, korzystać z dziedzińców oraz skwerów służących do wypoczynku i rekreacji. Wzdłuż całego osiedla Fama Jeżyce będzie się ciągnął szeroki deptak, a dzieciom z pewnością przypadnie do gustu atrakcyjny plac zabaw.

Nowoczesny design i atrakcyjna okolica

Fasady budynków, znajdujących się na tym osiedlu, będą odznaczać się nowoczesnym designem oraz akcentami architektury międzywojennej (zaokrągleniami balkonów oraz narożników budynków). Natomiast kwartałowy układ całego osiedla nawiązywać będzie do istniejącej zabudowy Jeżyc. Każde oferowane przez nas mieszkanie czteropokojowe w Poznaniu na Jeżycach to również dogodna lokalizacja, z której w szybki sposób można dostać się do centrum miasta. Od pięknego Parku Sołackiego dzielić mieszkańców będzie zaledwie 10-minutowy spacer. Bogactwo usług i infrastruktury, jakie oferuje okolica, z pewnością wpłynie na wygodę codziennego życia.

 

Sprawdź też pozostałe mieszkania: kawalerki, małe i duże mieszkania, komfortowe, nowoczesne mieszkania i deweloperskie, mieszkania dla seniorów, mieszkania pod inwestycję, mieszkania z rynku pierwotnego, mieszkania blisko zieleni, mieszkania z ogrodem, mieszkania na jeżycach, mieszkania dla studentów, mieszkania dla singli, mieszkania w stanie surowym, mieszkania z aneksem kuchennym, mieszkania z podziemnym parkingiem, mieszkania dla par, mieszkania dla rodzin, mieszkania 5-pokojowe, 3-pokojowe, dwupokojowe, jednopokojowe, mieszkania kompaktowemieszkania blisko centrummieszkania od deweloperamieszkania pod klucz, mieszkania z kuchnia, mieszkania z balkonem, mieszkania z tarasem, mieszkania z garażem, stylowe i nowoczesne mieszkania, mieszkania poznań dąbrowskiego, nowoczesne osiedle poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownia, mieszkania z monitoringiem, nowe mieszkania w centrum, mieszkania z placem zabaw.