Logo Fama

Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań

Mówią, że dostępne są nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu – tam, gdzie bije serce miasta, czyli na Jeżycach. Zapomnij o standardowych inwestycjach deweloperskich. Fama Jeżyce to pochwała lokalności, czyli tego, co najlepsze w poznańskiej dzielnicy. Nowe osiedla zwykle przypominają zamknięte, niedostępne twierdze, ale tak nie jest w tym przypadku. Nasza inwestycja w Poznaniu wizualnie nawiązuje do kwartałowej zabudowy Jeżyc, ale to nie jedyny powód, dla którego warto obejrzeć nowe mieszkania na sprzedaż. Jako doświadczony deweloper w Poznaniu stawiamy na wysoki standard oraz energię charakterystyczną dla życia w centrum miasta.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu - sprawdź

Fama Jeżyce to nowe osiedle w Poznaniu, dzięki któremu w pełni docenisz mieszkania z rynku pierwotnego zlokalizowane blisko centrum miasta. Oferujemy:

  • kawalerki,
  • nowe mieszkania deweloperskie dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciopokojowe,
  • lokale z kuchnią lub aneksem,
  • nieruchomości z tarasem, balkonem lub ogródkiem,
  • dostęp do podziemnej hali garażowej.

Nowe osiedle - Poznań

Przekonaj się, że nowe mieszkania na sprzedaż w Poznaniu są stworzone z myślą o potrzebach mieszkańców Jeżyc. Nasze inwestycje deweloperskie są dopracowane pod każdym kątem – znajdziesz sprzyjające relacjom sąsiedzkim części wspólne i mieszkania na sprzedaż z funkcjonalnym układem pokoi. Udowadniamy, że rynek pierwotny to coś więcej niż powtarzalne inwestycje. Dbamy o to, by mieszkania w Poznaniu służyły przyszłym domownikom. Fama niesie, że nam się uda!