Rozpoczynamy przekazywanie mieszkań w III etapie Famy Jeżyce

W najnowszej części inwestycji położonej w dzielnicy Jeżyce, w dwóch siedmiopiętrowych budynkach powstało łącznie 369 mieszkań oraz 12 lokali usługowych. 

Poznańskie Jeżyce to część miasta, która przyciąga mieszkańców m.in. możliwościami aktywnego spędzania czasu. Jest też miejscem, gdzie podejmowane są ciekawe inicjatywy społeczne i rozwija się życie kulturalne.

Nasz projekt jest częścią transformacji, jaką w ostatnich latach widać tu gołym okiem. Nowe inwestycje deweloperskie wychodzą naprzeciw dużemu zapotrzebowaniu na mieszkania w tej dzielnicy. Cieszymy się, że aktywnie uczestniczymy w zachodzących tu przemianach i chcemy, aby nasze osiedle w jak największym stopniu wpisywało się w charakter okolicy - mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Monday Development.


Osiedle Fama Jeżyce powstaje zgodnie z ideą tworzenia spójnych, zrównoważonych przestrzeni miejskich. Mieszkańcy będą mogli korzystać tu m.in. z części rekreacyjnych takich jak deptak z miejscami do wypoczynku, dziedzińce z ciekawie zaaranżowaną zielenią i placami zabaw. Poszczególne etapy osiedla mają charakter kwartałowy. Każdy z nich wyróżnia się indywidualnymi rozwiązaniami elewacyjnymi. Uwzględniono też elementy nawiązujące do historii i unikalnego klimatu dzielnicy, np. zaokrąglone narożniki budynków popularne w architekturze okresu międzywojennego.


Dotychczas w ramach projektu Fama Jeżyce powstało łącznie blisko 900 mieszkań. Budowa III etapu inwestycji rozpoczęła się w II kwartale 2022 r. i została ukończona w kwietniu bieżącego roku. W ramach tej części projektu powstały dwa budynki, w tym jeden kameralny, o podwyższonym standardzie wykończenia. Z tarasów dachowych, które w nim powstały, roztacza się widok na panoramę Poznania. 

W III etapie osiedla Fama Jeżyce w sprzedaży pozostało około 30 mieszkań od 1- do 4-pokojowych oraz 4 lokale. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest podziemny parking oraz ponad 140 boksów rowerowych.


Fama Jeżyce odpowiada nie tylko na potrzeby klientów poszukujących własnego mieszkania, ale i inwestorów. Zainteresowanie III etapem naszego projektu jest potęgowane przez fakt, że dwa nowe budynki zostały już ukończone, prezentują się świetnie i zdecydowanie wyróżniają się na tle innych osiedli w okolicy. Aktualnie rozpoczynamy przekazywanie mieszkań w tej części osiedla, a jednocześnie wciąż prowadzimy sprzedaż lokali mieszkalnych oraz usługowych – dodaje Iwona Chmielewska.

 

 

Sprawdź też: kawalerki Poznań, małe mieszkania Poznań i duże mieszkania Poznań, komfortowe mieszkania Poznań, nowoczesne mieszkania Poznań i mieszkania deweloperskie Poznań, mieszkania dla seniorów Poznań, mieszkania pod inwestycję Poznań, mieszkania z rynku pierwotnego Poznań, mieszkania blisko zieleni Poznań, mieszkania z ogrodem Poznań, mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce, mieszkania dla studentów Poznań, mieszkania dla singli Poznań, mieszkania w stanie surowym Poznań, mieszkania z aneksem kuchennym Poznań, mieszkania z podziemnym parkingiem Poznań, mieszkania dla par Poznań, mieszkania dla rodzin Poznań, mieszkania 5-pokojowe Poznań, mieszkania 4-pokojowe Poznań, mieszkania 3-pokojowe Poznań, mieszkania dwupokojowe Poznań, mieszkania jednopokojowe Poznań, mieszkania kompaktowe Poznańmieszkania blisko centrum Poznańmieszkania od dewelopera Poznańmieszkania pod klucz Poznań, mieszkania z kuchnią Poznań, mieszkania z balkonem Poznań, mieszkania z tarasem Poznań, mieszkania z garażem Poznań, mieszkania stylowe Poznań i nowoczesne mieszkania Poznań, mieszkania Poznań Dąbrowskiego, nowoczesne osiedle Poznań, mieszkania z boksem rowerowym i rowerownią Poznań, mieszkania z monitoringiem Poznań, nowe mieszkania w centrum Poznań, mieszkania z placem zabaw Poznań.