Czy warto chodzić na dni otwarte organizowane przez deweloperów?

Zastanawiasz się, czy dni otwarte deweloperów są ciekawe? Profesjonalny deweloper w Poznaniu lub innym mieście organizuje dzień otwarty, aby przedstawić ofertę zainteresowanym osobom. Wydarzeniu towarzyszy wiele atrakcji! Czy warto brać w tym udział? Naszym zdaniem tak! Poznaj zalety uczestniczenia w dniach otwartych organizowanych przez dewelopera na przykładzie inwestycji Fama Jeżyce. Najbliższy Dzień Otwarty odbędzie się już 18 marca 2023 roku!

Możesz zobaczyć postęp budowy

W czasie dni otwartych możesz zobaczyć teren budowy. W przypadku budowy osiedla Fama Jeżyce postępy budowy można zaobserwować z 11. piętra biurowca, który znajduje się w sąsiedztwie. To widok nie tylko na zrealizowane już budynki i plac budowy, lecz także na miasto Poznań!

Oferta kupna w dzień otwarty jest korzystniejsza

Obejrzyj nieruchomość i skorzystaj z rabatów. Zazwyczaj w czasie dnia otwartego deweloperzy oferują atrakcyjniejsze ceny za zakup mieszkania lub np. cenę umowy deweloperskiej. Oczywiście kupno mieszkania nie powinno być decyzją emocjonalną, dlatego nie jest to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto nie przemyślał jeszcze swoich potrzeb i nie zaplanował budżetu. Jeśli jednak Twoja decyzja jest przemyślana, interesuje Cię to konkretne osiedle i wiesz, jakiego mieszkania potrzebujesz, dzień otwarty może być dniem ostatecznej decyzji. Dla osób, które przyjdą na Dzień Otwarty Famy Jeżyce 18 marca 2023 roku i podpiszą w tym dniu umowę deweloperską, koszt podpisania umowy będzie wynosił tylko 1 zł.

Na miejscu skorzystasz z doradztwa

Nie masz pewności, czy kupować nowe mieszkanie, czy może zdecydować się na lokal z rynku wtórnego? Nieruchomość wydaje się atrakcyjna, ale w głowie rodzi Ci się szereg pytań o stan deweloperski albo sąsiedztwo? Niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania deweloperskie na wynajem, które w przyszłości zajmą lokatorzy, czy może marzysz o własnym azylu dzień otwarty to szansa na skorzystanie z doradztwa. Deweloper bezpośrednio odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości, co ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Podczas najbliższych Drzwi Otwartych na Famie Jeżyce skorzystać będzie można również z eksperckiej wiedzy doradcy kredytowego, który opowie m.in. o tym, w jaki sposób uzyskać finansowanie na zakup mieszkania oraz jakie warunki trzeba spełnić, by skorzystać z zapowiadanego kredytu z dopłatą na 10 lat.

Zaplanowane atrakcje dla dzieci i inne korzyści

Dni otwarte organizowane przez dewelopera to zaplanowane działania, które obejmują troską także dzieci. Wydarzenie może mieć charakter pikniku, grilla lub innych zabaw na świeżym powietrzu. W takiej sytuacji osiedle staje się przestrzenią do wspólnego spędzania czasu i może być po prostu pomysłem na wspólny weekend z rodziną. Monday Development – deweloper z grupy Unidevelopment, przygotował z kolei bilety do kina studyjnego Rialto oraz firmowe gadżety!

Dni otwarte deweloperów – podsumowanie

Kiedy deweloper danej nieruchomości organizuje dni otwarte, pokazuje, że nie ma nic do ukrycia. Pośrednik jest na miejscu po to, aby odpowiedzieć na  pytania i wątpliwości zainteresowanych osób. Prezentuje ofertę, ale też doradza. Metraż, wkład własny, bezpieczeństwo czy umowa to tematy, które warto omówić na dniach otwartych. 

Planujesz kupić mieszkania w Poznaniu? Zapoznaj się z ofertą inwestycji Fama Jeżyce. To nowe mieszkania od dewelopera zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Zobacz np. mieszkania w stanie surowym i bądź na bieżąco z planem dni otwartych!

Przeczytaj też: