Logo Fama

Zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w I etapie inwestycji Fama Jeżyce

251 mieszkań – od kawalerek aż po przestronne 5-pokojowe mieszkania – w ramach dwóch budynków. Tak wygląda I, sprzedany już etap inwestycji Fama Jeżyce. Większość właścicieli odebrała już klucze do swoich wymarzonych M, znajdujących się w samym sercu Poznania. Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wraz z nami tworzą historię najlepszego osiedla na Jeżycach.

Powstaje ono na terenach dawnych zakładów produkcyjnych Wiepofama, w jednej z piękniejszych i bardziej rozpoznawalnych dzielnic Poznania. Liczne kawiarenki, restauracje oraz pobliski Rynek Jeżycki sprawiają, że okolica tętni życiem, oferując mieszkańcom liczne możliwości spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

W ramach projektu stworzona została nowa infrastruktura drogowa, tereny zielone, a także wewnętrzny dziedziniec. Z myślą o osobach chcących spędzać czas na świeżym powietrzu, nie oddalając się daleko od mieszkania, w centralnej części osiedla powstaje deptak z różnorodnymi miejscami do wypoczynku i rekreacji.

Dla mieszkańców dostępne są również rowerownie wraz z samoobsługowym serwisem naprawy jednośladów, a także stacja do ładowania samochodów elektrycznych.

Nie sposób nie wspomnieć także o bliskości terenów zielonych –  Parku Sołackim oraz Ogrodzie Botanicznym, które pozwalają mieszkańcom Famy relaksować się w otoczeniu przyrody w bliskiej okolicy domu. Mają oni do wyboru rozmaite formy spędzania czasu, od rekreacyjnych spacerów po rozkoszowanie się nowymi smakami kuchni z różnych stron świata w okolicznych knajpkach i restauracjach.

Jesteśmy pewni, że mieszkańcy docenią zarówno zalety osiedla, jak i okolicy, a każdy dzień na Famie pełen będzie wielu pozytywnych przeżyć.