Logo Fama

Fama Jeżyce w TOP 3 najpopularniejszych inwestycji w Poznaniu w 2022 roku

Poznańska Fama Jeżyce to inwestycja, która skradła serca Poznaniaków. Ten ciekawy projekt w wyjątkowej lokalizacji nieustannie przyciąga zainteresowanych zakupem mieszkania – o czym świadczy właśnie przyznane wyróżnienie w corocznym rankingu popularnego portalu Rynek Pierwotny.

Jesteśmy niezwykle dumni, że po raz kolejny nasza inwestycja znalazła się na czele plebiscytu na najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu.


Fama Jeżyce to nasz flagowy, wieloetapowy projekt. Aktualnie, w III etapie, powstaje 369 mieszkań w ramach dwóch budynków, w tym jednego kameralnego, o podwyższonym standardzie. Część z nich znalazła już swoich nabywców, ale wiele lokali nadal jest dostępnych w ofercie. To mieszkania od kawalerek, aż po przestronne 5-pokojowe. Nasz projekt nie schodzi z czołówki najpopularniejszych inwestycji w Poznaniu, o czym świadczy wyróżnienie Rynku Pierwotnego – jest ono przyznawane m.in. na bazie liczby zapytań czy obejrzanych ofert. Wysokie miejsce w plebiscycie to kolejny dowód na to, że nasze projekty odpowiadają na potrzeby kupujących – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Monday Development z grupy Unidevelopment.


RynekPierwotny.pl to jedna z najpopularniejszych stron internetowych z ogłoszeniami nieruchomości dla osób szukających mieszkania od dewelopera. Właśnie dlatego wyniki autorskiego plebiscytu portalu odzwierciedlają realne zainteresowanie konkretnymi inwestycjami deweloperskimi.
 

Przeczytaj też: