Logo Fama

Drzwi Otwarte inwestycji Fama Jeżyce już 18 marca!

W sobotę 18 marca, w godz. 10:00-16:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Drzwi Otwarte osiedla Fama Jeżyce.

Na odwiedzających Biuro Sprzedaży przy ul. Dąbrowskiego 81/85 czeka m.in. oferta specjalna - umowa deweloperska za 1 zł.

W ramach Drzwi Otwartych uczestnicy wydarzenia będą mogli:
•    spotkać się z ekspertem kredytowym i poznać możliwości finansowania zakupu mieszkania; stanowisko eksperta kredytowego znajdować się będzie w biurowcu Omega (ul. Dąbrowskiego 79 A), w sali Winkiel zlokalizowanej na 11 piętrze; o godzinie 11:00 i 14:00 odbędą się prelekcje, z których zainteresowani dowiedzą się:

  • jakie są obecnie możliwości uzyskania kredytu na mieszkanie;
  • jakie warunki należy spełnić, by otrzymać zapowiadany kredyt z dopłatą, a także – by nie stracić dopłaty;
  • w jaki sposób wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę kredytową wraz z dopłatą na 10 lat; 

•    skorzystać z oferty specjalnej - dla osób, które odwiedzą Biuro tego dnia i podpiszą umowę deweloperską do końca marca, koszt umowy wyniesie jedynie złotówkę;
•    zobaczyć postępy budowy z 11. piętra biurowca sąsiadującego z terenem inwestycji; rozpościera się stamtąd piękny widok na panoramę miasta, a także na zrealizowane już budynki inwestycji Fama Jeżyce oraz na plac budowy;
•    otrzymać specjalne niespodzianki, jak np. bilety do Kina Rialto, a także firmowe gadżety.

Przez cały marzec w naszej ofercie obowiązuje również rabat 10 000 zł na miejsce postojowe w przypadku zakupu mieszkania o metrażu powyżej 60 m2.

Fama Jeżyce – wieloetapowa inwestycja skrojona na miarę potrzeb

Obecnie realizowany jest III etap osiedla. Powstaje w nim łącznie 369 mieszkań (o powierzchni od 25 do 97 m2). W ofercie dostępne są kawalerki, jak i mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe z przestrzeniami dodatkowymi, np. ogródkami lub balkonami. Fama Jeżyce jest projektem, który wkomponowuje się w charakter dzielnicy – barwnej części Poznania, pełnej życia kulturalnego i sprzyjającej sąsiedzkim relacjom. Właśnie dlatego na osiedlu, obok szerokiej oferty mieszkań, powstają ciekawie zaaranżowane części wspólne, takie jak wewnętrzne dziedzińce z placami zabaw i zielone skwery. Wśród oryginalnie zaprojektowanej zieleni będzie można spotkać się z bliskimi czy zrelaksować na leżakach.