3. etap Famy Jeżyce z wyróżnieniem w rankingu Rynku Pierwotnego!

3. etap Famy Jeżyce tworzą dwa siedmiopiętrowe budynki, w których powstaje 369 mieszkań. To projekt, który daje nowe życie terenom po zakładach Wiepofama w Poznaniu. Na osiedlu każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż w ofercie znajduje się szeroka gama mieszkań – od kawalerek, aż po przestronne, 5-pokojowe lokale.


Inwestycja spotyka się z dużym zainteresowaniem klientów. Potwierdzeniem jest  m.in. przyznane jej wyróżnienie portalu Rynek Pierwotny za IV kwartał ub.r. Portal ten co kwartał ogłasza swój Ranking Najlepszych Inwestycji w Poznaniu. Żeby zdobyć odznaczenie, inwestycja musi cieszyć się popularnością wśród kupujących – zliczane są m.in. zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczba obejrzanych ofert w danej inwestycji.


Uznanie użytkowników portalu RynekPierwotny.pl dużo dla nas znaczy. To jedna z najpopularniejszych stron dla osób szukających mieszkań od dewelopera, dlatego wyniki cokwartalnego plebiscytu odzwierciedlają realne zainteresowanie na rynku. Fama Jeżyce to wieloetapowy projekt w wyjątkowej, klimatycznej lokalizacji i z licznymi udogodnieniami, m.in. w postaci wspólnych dziedzińców do rekreacji czy rowerowni z samoobsługowym serwisem. Projekt wyróżnia świetna lokalizacja, dbałość o detale i bliskość centrum oraz terenów zielonych. Właśnie dlatego nasza oferta tak bardzo przypada do gustu zróżnicowanym odbiorcom – singlom, parom, ale również rodzinom z dziećmi – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Monday Development.


Osiedle Fama Jeżyce powstaje w jednej z piękniejszych i bardziej rozpoznawalnych dzielnic Poznania. Liczne kawiarenki, restauracje oraz pobliski Rynek Jeżycki sprawiają, że okolica tętni życiem, oferując mieszkańcom liczne możliwości spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Przeczytaj też: