Mieszkania za gotówkę Poznań

Ulokuj swój kapitał bezpiecznie i postaw na pewny zysk! Zobacz mieszkania za gotówkę w Poznaniu i wprowadź się do wymarzonego lokalu. Zakup mieszkania za gotówkę zapobiega zobowiązaniom, które pojawiają się przy spłacie kredytów. 

Mieszkania za gotówkę w Poznaniu

Jako deweloper w Poznania proponujemy mieszkania na osiedlu Fama Jeżyce – w spokojnym miejscu, ale blisko centrum miasta tętniącego życiem. Tutaj każdy może przeżywać swoją codzienność wygodnie i bezpiecznie. Osiedle powstało z myślą o osobach w różnym wieku i prowadzących różne style życia. Nie ma znaczenia płeć czy status zawodowy, ale poszukiwanie wymarzonej przestrzeni do życia. Komfortowe lokale o funkcjonalnych układach, oryginalne części wspólne sprzyjające budowaniu relacji, podziemne parkingi, boksy rowerowe, własne ogródki i zielone skwery to elementy tworzące Famę

Mieszkania za gotówkę Poznań, które możesz kupić, to: 

  • kawalerki i mieszkania 1,2,4 i 5-pokojowe, 
  • lokale o metrażu od 25 do 96 metrów kwadratowych, 
  • nieruchomości z własnym ogródkiem i loggią, balkonem bądź tarasem dachowym. 

Wybierz lokal dla siebie lub kup mieszkania pod inwestycję w Poznaniu – w przyszłości otrzymasz dzięki temu regularny przychód. 

Zakup mieszkania za gotówkę Poznań w przyjaznej dzielnicy!

Projekt osiedla wpisuje się w koncepcję 15-minutowego miasta, którego założenia obejmują łatwy dostęp do miejsc, w których zaspokoić można codzienne potrzeby. Apteki, piekarnie, sklepy spożywcze i inne obiekty zlokalizowane są w zasięgu 15-minutowego spaceru. Koncepcję autorstwa francuskiego profesora Moreno zastosowano w wielu miejscach świata: w Argentynie, w Hiszpanii, w Kanadzie, w Austrii i również w Polsce! Nowe mieszkania w Poznaniu są dowodem na to, że współczesne myśli architektoniczne z powodzeniem zastosować można w polskich realiach, osiągając efekt w postaci starannie zaprojektowanej, przyjaznej przestrzeni.

Sprawdź też: Mieszkania pod klucz w Poznaniu