O inwestycji

Fama niesie…
coś nowego

Fama Jeżyce to jedna z największych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc. Na niemal 8-hektarowym terenie po dawnej Wiepofamie staje osiedle, które wzbogaca zachodzące tu od kilku lat zmiany. Oprócz budynków mieszkalnych przestrzeń tą wypełnią nowe drogi, skwery, atrakcyjny plac oraz deptak z miejscem do wypoczynku i rekreacji.

Mówią, że będzie
w duchu Jeżyc!

"Przygotowując koncepcję osiedla Fama Jeżyce szczególną uwagę skupiliśmy na zachowaniu spójności z istniejącym charakterem jeżyckiej zabudowy. Poszczególne etapy będą więc miały kwartałowy charakter. Każdy z nich wyróżniał się będzie indywidualnymi rozwiązaniami elewacyjnymi. W pierwszym etapie będzie to drewno. W nowoczesnej architekturze osiedla mamy także ukrytą historię - zaokrąglone narożniki budynków nawiązują do okresu międzywojnia, a betonowe balkony nadają im surowego charakteru."
Stanisław Rewski, HRA Architekci.

Każdy znajdzie coś
dla siebie!

Osiedle zaprojektowaliśmy z myślą o różnych potrzebach jego przyszłych mieszkańców. W trzecim etapie wybierać można między większym budynkiem oferującym dużą różnorodność układów mieszkań oraz mniejszym, odpowiednim dla osób ceniących kameralność i podwyższony standard wykończenia.

Mówią, że będzie
prawdziwie sąsiedzko

W budowaniu sąsiedzkich relacji pomogą ciekawie zaprojektowane dziedzińce. Dla najmłodszych zaplanowano kolorowy i bezpieczny plac zabaw. Mieszkańcy będą mogli spotkać się przy wspólnym stole. Oryginalnie zaprojektowana zieleń będzie cieszyć przez cały rok, a także oddzieli miejsca wspólne od prywatnych ogródków na parterze budynków.

etap 3

2

budynki

369

mieszkań

7

pięter w każdym budynku

ekstra!

hala

podziemna hala garażowa

boksy rowerowe

boksy rowerowe

częsci wspólne

oryginalnie zaplanowane części wspólne z udogodnieniami dla mieszkańców

wifi

stacja WIFI z ładowarką do telefonu komórkowego