Urządzimy Cię z Castoramą na Famie Jeżyce!

Nie możesz się zdecydować – lampa do salonu, rolety czy może puchaty dywan nadający przytulności wnętrzu? Żeby ułatwić przyszłym mieszkańcom wykończenie mieszkań, przygotowaliśmy specjalną promocję! Osoby, które do końca lutego podpiszą umowę deweloperską w ramach III etapu inwestycji Fama Jeżyce, otrzymają kartę podarunkową do Castoramy o wartości 1500 zł.


- Wykończenie wymarzonego mieszkania to mnóstwo planowania i pracy oraz konieczność podjęcia decyzji dotyczących zakupu poszczególnych elementów wyposażenia. I tak na przykład klimatyczne lampy, rolety czy dywany choć nie są niezbędne, to sprzyjają budowaniu poczucia prywatności i sprawiają, że przestrzeń staje się bardziej przytulna. Ponieważ już w II kwartale tego roku rozpoczynamy przekazywanie mieszkań w III etapie inwestycji Fama Jeżyce, nasi klienci będą mogli wykańczać swoje mieszkań. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i przygotowaliśmy upominek. Bon do Castoramy umożliwi zakup tych elementów wyposażenia, których przyszli mieszkańcy osiedla Fama Jeżyce będą potrzebowali, żeby w nowym miejscu „poczuć się jak w domu – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Monday Development.


Akcja promocyjna dotyczy zakupu (do końca lutego) mieszkań dostępnych w III etapie inwestycji Fama Jeżyce. Bon do Castoramy można wykorzystać w sklepach stacjonarnych w Polsce w ciągu 12 miesięcy od aktywacji. Regulamin promocji jest dostępny w Biurze Sprzedaży Fama Jeżyce przy ulicy J.H. Dąbrowskiego 81/85.