Styczniowa promocja - umowa deweloperska za 1 zł!

Mimo że czas świątecznych prezentów już za nami, w Monday Development nie przestajemy obdarowywać naszych klientów. Z myślą o przyszłych mieszkańcach Famy Jeżyce przygotowaliśmy specjalną promocję, w której kupując mieszkanie w styczniu, umowę deweloperską podpiszesz jedynie za 1 zł!


Trzeci etap inwestycji Fama Jeżyce to 369 mieszkań. Wybierać możesz między dwoma budynkami: mniejszym, bardziej kameralnym o podwyższonym standardzie wykończenia oraz większym, w którym znajduje się szeroka oferta mieszkań o różnorodnych i funkcjonalnych układach.


Wybierając swoje przyszłe mieszkanie zwracamy uwagę na jego metraż, jakość wykończenia, a przede wszystkim na lokalizację. Fama znajduje się w samym sercu Jeżyc – najpiękniejszej dzielnicy Poznania, która charakteryzuje się szeroką ofertą gastronomiczną, kulturalną czy artystyczną. Jeżyce idealnie wpisują się w koncepcję 15-minutowego miasta, w którym załatwisz wszystkie najważniejsze sprawy w odległości kilkunastu minut od swojego mieszkania.


Styczniowa promocja obowiązuje przez cały miesiąc, dlatego zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, które znajduje się przy ulicy J.H. Dąbrowskiego 81/85 w Poznaniu, aby zapoznać się z aktualną ofertą mieszkań oraz regulaminem promocji.