Spraw sobie podwójny prezent: kup mieszkanie na Famie Jeżyce   i zgarnij bon na Wakacje.pl o wartości 1 500 zł!

Zimowy wypoczynek w górach, a może rodzinny wypad do hotelu z basenem? Z okazji nadchodzących Świąt oraz ferii zimowych przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową promocję –  osoby, które do końca grudnia podpiszą umowę deweloperską w ramach III etapu inwestycji Fama Jeżyce, otrzymają w prezencie bon Wakacje.pl o wartości 1 500 zł! 

- Przygotowując akcje promocyjne, bierzemy pod uwagę potrzeby klientów, ze szczególnym uwzględnieniem ich bieżących, potencjalnych planów. Zima jest bez wątpienia czasem urlopów dla wielbicieli śnieżnych aktywności, zatem dla wielu osób to okres organizowania wyjazdów. Przed nami Święta, Sylwester i ferie w szkołach. Dlatego na grudzień przygotowaliśmy wyjątkowy prezent dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy deweloperskiej w III etapie inwestycji Fama Jeżyce – bony o wartości 1 500 zł do wykorzystania na portalu Wakacje.pl. To okazja, aby zaplanować wymarzony rodzinny wyjazd czy wakacje z przyjaciółmi – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Monday Development. 

Bez względu na to, jaki rodzaj wypoczynku preferujesz, na portalu Wakacje.pl znajdziesz coś dla siebie. Bon umożliwia dokonanie płatności za rezerwację usług wybranych biur podróży, wśród których znajdują się tysiące wycieczek w Polsce i za granicą.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Biura Sprzedaży Famy Jeżyce oraz skorzystania z promocji. Pula lokali dostępnych w ramach III etapu nieustannie się kurczy. Przyszli mieszkańcy już w połowie 2024 roku będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań. 

Akcja promocyjna dotyczy zakupu mieszkań dostępnych w III etapie inwestycji Fama Jeżyce. Regulamin dostępny jest w Biurze Sprzedaży Fama Jeżyce przy ulicy J. H. Dąbrowskiego 81/85.