Skorzystaj z programu „Bezpieczny kredyt 2%”  i kup mieszkanie na osiedlu Fama Jeżyce

Już 1 lipca ma ruszyć program rządowy "Bezpieczny kredyt 2%". Dobra wiadomość dla osób zainteresowanych skorzystaniem z tego wsparcia jest taka, że w inwestycji Fama Jeżyce znajduje się pula mieszkań spełniających jego warunki!


Program „Bezpieczny kredyt 2%” ma zapewnić pomoc w zakupie pierwszego mieszkania osobom w wieku do 45. roku życia (w przypadku małżeństwa lub rodziców dziecka – warunek wieku musi spełniać przynajmniej jedna osoba). Wsparcie przysługuje tym, którzy nie mają i nie mieli mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. Górny limit kredytu, który może uzyskać jeden kupujący, wynosi 500 tys. zł. W przypadku małżeństwa lub rodziców z dzieckiem jest wyższy i sięga 600 tys. zł.


Klienci poszukujący mieszkania, które spełnia kryteria programu „Bezpieczny kredyt 2%” mogą wybierać m.in. spośród atrakcyjnej oferty mieszkań dostępnych w inwestycji Fama Jeżyce.

Aktualnie, w III etapie tego osiedla powstaje 369 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od kawalerek, po przestronne, 5-pokojowe. 


Fama Jeżyce powstaje na terenie dawnych zakładów produkcyjnych Wiepofama, w jednej z piękniejszych i bardziej rozpoznawalnych dzielnic Poznania. Liczne kawiarenki, restauracje oraz pobliski Rynek Jeżycki sprawiają, że okolica tętni życiem, oferując mieszkańcom wiele  możliwości spędzenia wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Fama Jeżyce to nowoczesny projekt, który będzie współgrał z tym otoczeniem i zapewni mieszkańcom szereg udogodnień, m.in. w postaci wspólnych dziedzińców, przestrzeni do rekreacji czy placów zabaw dla najmłodszych.

 
Brzmi interesująco? Odwiedź nas lub skontaktuj się z biurem sprzedaży i dowiedz się więcej!

BIURO SPRZEDAŻY FAMA JEŻYCE
ul. J. H. Dąbrowskiego 81/85
60-529 Poznań61 678 51 07
famajezyceatmonday [dot] pl