Przyjdź na Drzwi Otwarte na Famie Jeżyce – dowiedz się jak uzyskać Bezpieczny kredyt 2% i skorzystaj z promocji!

W sobotę, 1 lipca, w godz. 9:00-15:00 odwiedź biuro sprzedaży 3. etapu inwestycji Fama Jeżyce.


Na przybyłych czeka moc atrakcji: specjalna promocja - umowa deweloperska za 1 zł oraz bilety do kina Rialto. Nasz ekspert kredytowy doradzi ponadto, w jaki sposób skorzystać z programu „Bezpieczny kredyt 2%”. Z kolei o tym, jak zaawansowana jest już budowa najnowszej części naszego osiedla będzie można przekonać się samodzielnie, m.in. oglądając postępy prac z sąsiedniego biurowca.


Budowa 3. etapu Famy Jeżyce jest mocno zaawansowana, a jej zakończenie przewidziane jest na II kwartał 2024 roku. 
W ofercie wciąż znajduje się pula dostępnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach – wiele z nich spełnia wymogi zapowiadanego „Bezpiecznego kredytu 2%”. Podczas Drzwi Otwartych nasz ekspert kredytowy opowie o szczegółach programu, formalnościach związanych z kredytowaniem zakupu nieruchomości oraz podpowie, jak z niego skorzystać.
Doradcy Klienta przybliżą szczegóły oferty, a także zaprezentują postępy  budowy – dobrą perspektywę zapewni widok z okolicznego biurowca Nobel Tower.  
W tym dniu dla odwiedzających przygotowaliśmy również wyjątkową ofertę – umowa deweloperska za 1 zł. Przyjdź, znajdź idealne mieszkanie i podpisz umowę deweloperską do końca lipca – za złotówkę!


Podczas Drzwi Otwartych będzie można ponadto zgarnąć bilety do kina Rialto oraz skorzystać z przedłużonej oferty promocyjnej, w ramach której podpisujący umowę deweloperską do końca lipca, otrzymają bony o wartości 1500 zł do dowolnego wykorzystania na portalu wakacje.pl. 

Brzmi interesująco? Odwiedź nas i porozmawiajmy!

Drzwi Otwarte na Famie Jeżyce
Sobota, 1 lipca, godz. 9:00-15:00 
Biuro Sprzedaży Fama Jeżyce 
ul. J. H. Dąbrowskiego 81/85