Nudzie jesienią mówimy NIE. Zamieszkaj na Famie Jeżyce i zgarnij konsolę Xbox!

Wyobraź sobie jesienny wieczór we własnym M. Wracasz z długiego spaceru po parku z rodziną, przyrządzasz rozgrzewającą herbatę, zapraszasz domowników na wspólną kolację. Czegoś nam tu jednak brakuje. Z myślą o sezonie jesienno-zimowym, przygotowaliśmy nie lada gratkę dla Klientów, którzy do końca listopada podpiszą umowę deweloperską w ramach III etapu inwestycji Fama Jeżyce. W prezencie otrzymają oni konsolę Xbox, a wieczory we własnych czterech kątach nigdy nie będą nudne!


Jesienią i zimą pogoda bywa kapryśna, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkową niespodziankę. 
Osoby, które do końca listopada podpiszą umowę deweloperską, otrzymają w prezencie konsolę Xbox Seria S – idealny gadżet na długie jesienno-zimowe wieczory spędzone w pojedynkę czy w gronie rodziny i przyjaciół. W końcu deszcz za oknem nie musi oznaczać rezygnacji z dobrej zabawy!


Dla wszystkich, którzy z wyprzedzeniem robią świąteczne zakupy, konsola może być z kolei idealnym prezentem pod choinkę. Urozmaici ponadto czas Bożego Narodzenia.


Akcja promocyjna dotyczy zakupu mieszkań dostępnych w III etapie inwestycji Fama Jeżyce. Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest w biurze sprzedaży przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 81/85 w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego biura i skorzystania z promocji. 

Na Famie Jeżyce zawsze jest czas na dobrą zabawę!