Ostatnie tygodnie przyniosły sporo zmian na placu budowy III etapu inwestycji Fama Jeżyce. Elewacje budynków pięknie prezentują się na tle panoramy Jeżyc!

Kierownik Projektu - Marcin Gołębicki - prezentuje prace Generalnego Wykonawcy, jakim jest Unibep S.A. - zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i zdjęciowego.

 

 


 

BUDYNEK F – PATIO

Na patio, przy budynku F, widoczny jest dynamiczny postęp prac. Obecnie montowane są elementy małej architektury, takie jak tarasy z paneli kompozytowych, dopełniające przestrzeń rekreacyjną. Nasadzana jest również zieleń: drzewa i krzewy. A wszystko po to, by stworzyć przyjazne otoczenie dające komfort naszym klientom.

BUDYNEK E2

Prace wykończeniowe na budynku E2 również zbliżają się ku końcowi. Zakończone zostały roboty płotkarskie, montowane są elementy zabudowy szachtów, które świetnie komponują się z portalami drzwiowymi w kolorze drewna.

BUDYNEK E1

Przechodzimy do Budynku E1, który atrakcyjnie prezentuje się po demontażu rusztowań.

Z tej perspektywy z pewnością przyciągają uwagę zewnętrzne schody w konstrukcji salowej, łączące apartamenty na ostatniej kondygnacji z tarasami znajdującymi się na dachu.


Na częściach wspólnych już widać docelowy efekt, gdzie pozostały do zakończenia ostatnie szlify. 

Plac budowy III etapu inwestycji Fama Jeżyce przeszedł w ostatnim miesiącu sporą metamorfozę. Z elewacji budynku E1 zostały zdemontowane rusztowania, na patio instalowana jest mała architektura i pojawiają się nasadzenia.