Lipcowe wieści z placu budowy

Zapraszamy do zapoznania się z lipcowymi postępami, które zaszły na terenie placu budowy III etapu inwestycji Fama Jeżyce, której Generalnym Wykonawcą jest Unibep S.A.

Wraz z Kierownikiem Projektu – Marcinem Gołębickim, krótko podsumowujemy wszystkie zmiany jakie zaszły na terenie inwestycji w minionym miesiącu.

Budynek E1

W budynku E1 wykonywane są obecnie roboty elewacyjne.  Ideą, która przyświecała podczas procesu projektowego osiedla, było nadanie spójności nowym obiektom, poprzez włączenie klinkieru, który nawiązuję do istniejącej na tym terenie hali produkcyjnej.

Budynek E1 to obiekt kameralny o podniesionym standardzie. Na dachu powstają tarasy dachowe z widokiem na poznańską panoramę, natomiast wewnątrz trwają roboty instalacyjne, elektryczne oraz wylewana jest posadzka. 

Budynek E2

W budynku E2, ze względu na największą ilość mieszkań trwają roboty murarskie. Dodatkowo, na wykonanych i odebranych ścianach, realizowane są tynki. 

Budynek F

Ostatni budynek F wyróżnia się różnicą w wysokości w porównaniu do budynku E2 co jest spowodowane znacznymi różnicami w wysokości terenu. Wspomniany czynnik znalazł swoje odzwierciedlenie w projekcie czyniąc go bardziej zróżnicowanym architektonicznie.

Na dachu tego budynku trwają obecnie prace dekarskie. 

Podsumowanie

Wszystkie trzy obecnie realizowane budynki stanowią nie tylko odrębne jednostki, ale także harmonijną całość kompleksu Fama Jeżyce. Nasz zespół pracuje z pasją i zaangażowaniem, by zrealizować inwestycję i już w II kwartale przyszłego roku móc zaprosić mieszkańców do ich nowego domu.