Lipcowe Drzwi Otwarte

1 lipca odbyła się kolejna już edycja Drzwi Otwartych inwestycji Fama Jeżyce.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych nabywców. Klienci mieli możliwość zasięgnąć porady eksperta kredytowego, który przedstawił im szczegóły nowego programu „Bezpieczny kredyt 2%”.

Podczas wydarzenia zostały również przedstawione akcje promocyjne: obowiązująca podczas Drzwi Otwartych „umowa deweloperska za 1 zł” oraz lipcowa promocja, w ramach której przy kupnie mieszkania Klienci otrzymują bon na wakacje o wartości 1500 zł, do wykorzystania w serwisie wakacje.pl.

Nasi klienci nie mogli wyjść ze spotkania z pustymi rękami, dlatego zadbaliśmy o to, aby każdy z nich otrzymał upominki i gadżety związane z inwestycją Fama Jeżyce, a dla koneserów kina nie zabrakło darmowych biletów na seans w jeżyckim kinie Ratio. Dla lepszej wizualizacji finalnych efektów Famy, podczas spotkania goście mieli do dyspozycji makietę 3D, która pozwoliła im na obejrzenie inwestycji wewnątrz oraz umożliwiła wgląd do rzutów przyszłych mieszkań.

Ponadto, każdy z przybyłych miał możliwość podejrzenia postępów budowy, które można było podziwiać z punktu widokowego biurowca Nobel Tower.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za udział w lipcowych Drzwiach Otwartych i zachęcamy do odwiedzania Biura Sprzedaży.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z minionego wydarzenia!