Letnia promocja trwa! Kup mieszkanie na Famie Jeżyce i odbierz bon na wakacje.pl

Rozpoczęły się wyczekiwane przez wielu wakacje. Nasi Klienci również planują letnie wojaże, dlatego tak jak w czerwcu – również i w lipcu proponujemy cenioną przez odbiorców promocję. Na wszystkich, którzy w lipcu podpiszą umowę deweloperską, czekają bony o wartości 1500 zł, do dowolnego wykorzystania w ramach serwisu wakacje.pl.

Akcja promocyjna Monday Development obowiązuje w ramach sprzedaży mieszkań w 3. etapie inwestycji Fama Jeżyce. To wieloetapowy projekt w samym sercu jednej z najpopularniejszych dzielnic Poznania, która słynie z niezwykłego klimatu, malowniczych, zabytkowych kamienic, dogodnego położenia oraz licznych terenów zielonych, jak sołackie parki.

Duża część lokali mieszkalnych dostępnych w sprzedany spełnia warunki programu „Bezpieczny kredyt 2%” – o szczegóły oferty prosimy pytać w biurze sprzedaży. 

Mieszkania powstają w dwóch budynkach – większym oraz mniejszym – kameralnym, z tarasami dachowymi. Prócz zabudowy mieszkalnej powstają tu dziedzińce z placami zabaw, zielone skwery, czy atrakcyjny deptak. Wszystko to sprawia, że inwestycja jest wybierana zarówno przez singli, pary, jak i rodziny z dziećmi.

Dzięki wakacyjnej promocji klienci mogą nie tylko cieszyć się nowym mieszkaniem, ale również zasłużonym wypoczynkiem. Aby zgarnąć bon wystarczy do końca lipca podpisać umowę deweloperską. Pula dostępnych mieszkań szybko się kurczy, dlatego nie zwlekaj!


Regulamin akcji promocyjnej dostępny jest w biurze sprzedaży Famy Jeżyce.