Kup mieszkanie we wrześniu i podpisz umowę deweloperską za złotówkę!

Wrzesień to czas, w którym żegnamy wakacyjną aurę. Powrót do codziennej rutyny może okazać się przyjemny, jeżeli wracasz do miejsca które uwielbiasz. A Famę z pewnością polubisz!

To inwestycja, która została zaprojektowana z dbałością o komfort i satysfakcję mieszkańców.  Z myślą o naszych przyszłych klientach przygotowaliśmy specjalną promocję, w której kupując mieszkanie we wrześniu, umowę deweloperską podpiszesz jedynie za 1 zł!

Trzeci etap inwestycji Fama Jeżyce to 369 mieszkań. Wybierać możesz między dwoma budynkami: mniejszym, bardziej kameralnym o podwyższonym standardzie wykończenia oraz większym, w którym znajduje się szeroka oferta mieszkań o różnorodnych i funkcjonalnych układach.  Warto wspomnieć, że wiele z nich jest objętych programem „Bezpieczny Kredyt 2%”.

Wybierając swoje przyszłe mieszkanie zwracamy uwagę na jego metraż, jakość wykończenia, a przede wszystkim na lokalizację. Fama znajduje się w samym sercu Jeżyc – najpiękniejszej dzielnicy Poznania, która charakteryzuje się szeroką ofertą gastronomiczną, kulturalną czy artystyczną. Jeżyce idealnie wpisują się w koncepcję 15-minutowego miasta, w którym załatwisz wszystkie najważniejsze sprawy w odległości kilkunastu minut od swojego mieszkania.

Wrześniowa promocja obowiązuje przez cały miesiąc, dlatego zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży, które znajduje się przy ulicy J.H. Dąbrowskiego 81/85 w Poznaniu, aby zapoznać się z aktualną ofertą mieszkań oraz regulaminem promocji.