Fama Jeżyce: najlepszy repertuar mieszkań i projektor filmowy w promocji!

Miękki kocyk, kubek gorącej herbaty i Twój ulubiony film we własnym, przytulnym mieszkaniu. Ten scenariusz już niebawem może stać się realny: a Ty będziesz głównym bohaterem nowego filmu, którego początek ma miejsce w najciekawszym osiedlu na poznańskich Jeżycach: na Famie Jeżyce!

W ramach październikowej promocji, przy podpisaniu umowy deweloperskiej, otrzymasz bowiem projektor filmowy. Obserwując potrzeby naszych Klientów, sprawiając upominki przyszłym mieszkańcom Famy, staramy się trafiać w gusta szerokiej grupy odbiorców prowadzących aktywny tryb życia, a jednocześnie zainteresowanych współczesną kulturą. 

Mamy również nadzieję, że filmowy prezent w postaci projektora, stanie się dla przyszłych mieszkańców osiedla Fama Jeżyce inspiracją do rozwijania sąsiedzkich przyjaźni. Wspólne seanse filmowe, z wykorzystaniem projektorów, z pewnością okażą się jedną w przyjemniejszych form spędzania wolnego czasu wśród właścicieli mieszkań na Famie.

Dla tych, którzy kochają kino: zarówno do domowe, jak i to klasyczne, interesująca będzie z pewnością oferta pobliskiego kina Rialto, umiejscowionego przy ulicy Dąbrowskiego. Z Famy w zaledwie 10 minut dotrzesz pod adres Dąbrowskiego 38, gdzie zlokalizowane jest kultowe już, jeżyckie kino, chętnie odwiedzane przez poznaniaków.

Prócz szerokiej oferty kulturalnej Jeżyc (dzielnicy, która aktualnie przeżywa swój renesans!), na samym osiedlu od Monday Development, dewelopera należącego do Grupy Unidevelopment, również nie będziesz się nudził. W parterach budynków zaplanowaliśmy lokale usługowe: wierzymy, że w przyszłości powstaną tu miejsca spotkań, kawiarnie i restauracje, a na Famę zawita gastronomia z całego świata. 

Październikowa promocja obowiązuje przez cały miesiąc. Regulamin dostępny jest w Biurze Sprzedaży przy ulicy. J. H. Dąbrowskiego 81/85 w Poznaniu – zapraszamy do odwiedzania biura.
 

Spotkaj się z nami, wspólnie wybierzemy Twoje wymarzone mieszkanie!