Czerwcowe podsumowanie stanu prac na budowie

Zachęcamy do zapoznania się z postępami budowy, jakie zaszły na terenie 3. etapu inwestycji Fama Jeżyce, którego Generalnym Wykonawcą jest Unibep S.A.

 

 

Budynek F
Zwieńczeniem działań nad konstrukcją monolityczną całego budynku było zabetonowanie stropu na ostatniej działce roboczej. Kubatura nadziemia tego budynku wynosi ponad 33 tys. m3 i jest to drugi co do wielkości budynek 3. etapu inwestycji Fama Jeżyce.  Oprócz robót żelbetowych, zakończono roboty murarskie do trzeciej kondygnacji.  

Budynek E2
W czerwcu zostały wykonane dwa ostatnie stropy monolityczne, kończąc tym samym całą konstrukcję nadziemia budynku. Jest to największy z trzech budynków, którego kubatura wynosi prawie 39 tys. m3. Obecnie prowadzone są prace montażowe stolarki okiennej, pionów wentylacji oraz trwa montaż instalacji sanitarnych i wodnych. 

Budynek E1
To budynek wyróżniający się na tle całej inwestycji swoim charakterem. Stanowi oddzielną działkę roboczą, której kubatura nadziemia wynosi prawie 10,5 tys. m3. W czerwcu zakończono montaż stolarki okiennej, natomiast prace dekarskie dachu są na ukończeniu. Rozpoczęły się prace elewacyjne - głównym materiałem będzie tu klinkier. Wewnątrz budynku Generalny Wykonawca skupia się głównie na pracach wykończeniowych, tynkarskich i posadzkarskich. 
 
Podsumowanie:
3. etap inwestycji Fama Jeżyce prezentuje się imponująco, a zespół Generalnego Wykonawcy pokazuje zaangażowanie w każdym wykonywanym zadaniu.